Początki w USA

Podwodne pola dzikiej roślinności i żarłocznych zjadaczy alg ;-)
Nasze domowe ogrody krewetkowe.

Moderator: =Fresz=

Re: Początki w USA

Postprzez new-age » Cz 28 gru, 2017 03:07

Czesc.
Czas na maly update.
Duzo spraw na glowie, przeprowadzka, ale na akwarium troche czasu zostaje. Ogolnie to mialem tylko jeden wiekszy problem, podloze, Seachem Aqua Solum, wysyp glonow , jakby zielona wata, nie do opanowania. Zmienilem podloze na Sl-Aqua i od okolo 6 miesiecy spokoj. Krewetki sie mnoza, zero zgonow. Wybor padl na to, a nie inne ze wzgledu na dostepnosc, do wyboru mialem tylko to, albo Amazonia, trzecia opcja bylo sprowadzenie z Europy (nie oplacalne), reszta rzeczy, ktore robie przy akwarium, to standartowe co tygodniowe podmiany wody z roznymi dodatkami.
Spora czesc krewetek, jest tak ciemno wybarwiona, ze prawie wygladaja jak czarne, a wszystkie to wine red.
Na razie tylko jedno zdjecie i krotki filmik.
Obrazek
new-age
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): N 02 lis, 2014 18:31

Re: Początki w USA

Postprzez Marek77dgl » Cz 28 gru, 2017 06:43

Fajna gromada Taiwanów. Czym mineralizujesz wodę? Kupiłeś mineralizator tam na miejscu?
Avatar użytkownika
Marek77dgl
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 75
Dołączył(a): Pn 30 lis, 2015 21:04
Lokalizacja: Głogów

Re: Początki w USA

Postprzez new-age » Cz 28 gru, 2017 14:22

Marek77dgl napisał(a):Fajna gromada Taiwanów. Czym mineralizujesz wodę? Kupiłeś mineralizator tam na miejscu?

Standartowa mineralizacja, jak dla mnie (Salty shrimp, Azoo mineral, Vital, Rich Water, Biozyme, Polytase, Bakterie Stability) Ten sposob sprawdza mi sie od dawna, moze na samej Salty Shrimp tez bym dal rade, kto wie. To wszystko co opisałem, kupiłem w Polsce, znajomy mi przysłał. Salty i produkty Mosury, można znaleźć na e-Bay.

Kilka nowych zdjec.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
new-age
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): N 02 lis, 2014 18:31

Poprzednia strona

Powrót do PREZENTUJEMY KREWETKARIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości