moje aqua i nie tylko

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez popek2002 » N 23 lip, 2017 21:41

Noo, super pomysł!! A nazwa jeszcze lepsza :mrgreen: :mrgreen: Będę śledził poczynania z brzoskwinkami extreme
Avatar użytkownika
popek2002
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 115
Dołączył(a): N 25 gru, 2016 20:39
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez =Fresz= » Pn 24 lip, 2017 06:25

Na moje oko to samiczka ;) bardzo ładna krewetka.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » Pn 24 lip, 2017 18:07

popek2002 napisał(a):Noo, super pomysł!! A nazwa jeszcze lepsza :mrgreen: :mrgreen: Będę śledził poczynania z brzoskwinkami extreme

Zmieniła zdanie i twierdzi, że to marchewkowy kolor i raczej marchewka extreme :mrgreen:

fresz na moje to chlop chyba ale niech podrosnie :-)

a tu kolejne cudo, tez nie wiem co to :mrgreen: lepsza wersja blue bolta

Obrazek

Kiepskie zdjęcie, ale coś widać :)

no i kolejne, moje ulubione - coś jak krzyzówka prl z red tigerem :mrgreen:
Obrazek

te też lubię :mrgreen:
Obrazek
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » Wt 25 lip, 2017 22:02

Suhy dziekuje :mrgreen: Freszu dziekuje :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » N 30 lip, 2017 23:53

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


freszu zamowilem tego industara i adapter i co jeszcze trza bylo, mam nadzieje ze w koncu udane zdjecia z lustrzanki beda :mrgreen:
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez SUHY » Wt 01 sie, 2017 08:24

Pierwsza fota , wszystkie balade samce wypad ,zostaw ze dwa . Coś ciemnego znajdę to ci podrzucę .
Trzecia fota , mamuśka tyłem ... zachodzi fioletem , coraz częściej takie widzę , może warto dopilnować .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » Wt 01 sie, 2017 19:29

Dobrze mistrzu :-) wypad robia slabsze samce i bedziemy pracowac nad brzoskwinkami/red boltami/ peach bee :mrgreen: to sa fajne krewetki, czasem przy nich dluzej posiedze ale moja je ubostwia :mrgreen: to niech ma :mrgreen:

Blu bolty wyleca samce slabsze, fakt samiczki sa tak ciemne, ze prawie fioletowe niektore :) w miksie to laza sztuki pysznie niebieskie :mrgreen: myslalem ze moje pierwsze blue bolty byly naj... oddalem je potrzebujacemu :-P

wine redy - bez zastrzezen :mrgreen: czekam na jajka i licze na to ze wysypia sie jakies ruby itp

pandy - tu jest sprawa, cholernie mi sie podobaja klasyczne bialo-czarne pandy, mojej pandy shadow :mrgreen: final jest taki, ze 2 akwaria beda z pandami - w jednym kierunek shadow, drugi klasyczne

kongi - tu jest sprawa, w pierwszym taiwanarium mialem ich kilka - parka one i jakies multi. Jak regal stawialem, to byl maly balagan w domu i akwarium bylo lekko zaniedbane - dolewalem wody, szybka podmiana ale bez odmulania dna itp. troche syfu sie uzbieralo, latwo mozna sie domyslec...dorosle zniknely, ale zostawily po sobie jakies mlode. Jeden extreme lazi :) kilka one i jakies multi. Juz jedzie do mnie 15szt doroslych one, kongi zostaly w starej kostce gdzie byl pierwszy mix taiwanow :) pozostale porozdzielone

tai mosura - lazi kilka malych, ale czy jakies plany do nich na przyszlosc - nie wiem jeszcze

yellow king kong - poleglem, kupilem 10 doroslych i dostalem gratis kilka maluchow - wszystko stracone, zostal jeden dorosly. Padaly pojedynczo, mimo takich samych warunkow jak dla pozostalych caridin - moze byly wczesniej trzymane w jakichs dziwnych warunkach

pbl - juz blizej niz dalej :) ale nie bedzie ich na regale, beda obok prl aka pod malawi (stoja 4 banki :mrgreen: )

zamowilem 6 kolejnych baniek, zalalem jedno nieuzywane pod "white tiger" :mrgreen:

a co w nowych bankach? pewno na ciekawe wynalazki z miksu, na pewno bede chcial porozdzielic pinto bo mam ich spoooro- fajne czerwone spottedy, belly itp, czarnych jeszcze wiecej :D a to wszystko z samców pinto + hybryd. Bede chcial wrocic do blue tigerow po 8latach przerwy

marza mi sie jeszcze czystej linii snow whity po selekcjach, zawsze mam slabosc do bialych krewet :) u niemcow takie widzialem, czy je zdobede - nie wiem

i dalej dzialamy :mrgreen:
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » Wt 08 sie, 2017 21:32

Siem :-D

Pierwsze podboje z macro 8-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez =Fresz= » Wt 08 sie, 2017 21:45

Elegancko ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » Cz 10 sie, 2017 21:41

Obrazek

Brzoskwiniowa gwiazda ;-)
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez SUHY » Cz 10 sie, 2017 22:02

Pikna tfu tfu .
No panie , jedziemy z koksem :-D niech tylko chłodniej się zrobi .
Wiesz może wybierz sobie wzory które ci najlepiej podchodzą ,to wyszukam i można by zrobić linię .Bo jest tego a ja na to juz niemam miejsca .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez Raffy » So 12 sie, 2017 15:30

Ooo Panie :mrgreen: Podobają mi się cholernie te czarnuszki ;) Ostatnio jedno w typie czerwonego nanashi wyskoczylo :-D

Ucze sie ciagle robic zdjecia, i rozglądam sie za kolejnym obiektywem...oj ciekawe jak to sie skonczy 8-)


Barwy narodowe, jak to kiedys suhy napisal :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

a tu mniej miły widok z rana, jedna krewetka zjadła drugą - nie wiem czemu ta mniejsza padła :-/
Obrazek

PS.

kolejne akwaria jado :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 6sztuk, jedno będzie na 1000% dla babaulti stripes, mam jakieś 10sztuk, z czego jedna ma już siodełko i... nie mogę to sp... :mrgreen:

I od Damiana za jakiś czaś trifasciaty, były moim marzeniem odkąd je zobaczyłem plus stadko yellow king kong, mój samotnik dostanie towarzystwo :) :mrgreen:

trzecie dla golden tigerów

a do reszty coś się wsadzi, mamy jeszcze 2 wolne akwaria :-) plus 3 wolne nowe. Do jednego na pewno fancy tiger, tylko muszę wyłapać :-> i mały kącik dla brzoskwinek extreme, coraz bardziej za mna chodzi, zeby pare czarnuszek z miksu wybrać :-D


Blue tiger nadal poszukiwany.............. noo i pbl beni jeszcze, ale to w przyszłym miechu ... niespodziewane wydatki w tym :-(
Raffy
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 695
Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 18:22

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez SUHY » So 12 sie, 2017 22:20

Uuuu poniosło :-P , to lubie hehe .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez pawprz » Cz 17 sie, 2017 14:59

Bosz ale piękne krewety , a ja się z KK multi cieszylem jak z murzyn z bateryjki. Przejrzałem temat ze trzy razy piękne po prostu piękne
pawprz
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 137
Dołączył(a): Wt 14 mar, 2017 23:34

Re: moje aqua i nie tylko

Postprzez SUHY » Cz 17 sie, 2017 16:35

Raffy napisał(a):...oj ciekawe jak to sie skonczy
No właśnie nie skończy .
Odsadziłeś osobno pomarańczki e... Brzoskwinki :-D ?
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości