Moje razbory

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

Moje razbory

Postprzez batman-ka » Śr 07 lis, 2007 22:09

szpak361
Nowy użytkownik


Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 24-10-2007
Posty: 3
IP: 79.184.7.156
E-mail PW


[url][/url]Obrazek
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez damian120 » So 15 gru, 2007 15:31

Zawsze mi sie podobały.Napisz prosze jak twoje razbory i neony reagują na krewetki?
kobieta sie nigdy nie zmieni,można zmienić kobiete ale to i tak niczego nie zmienia
Avatar użytkownika
damian120
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 20:41
Lokalizacja: Katowice

Postprzez szpak361 » So 22 gru, 2007 21:23

Witam !!!
Dawno mnie tu nie było / kłopoty zdrowotne / . Jeżeli jeszcze cię to interesuje to u mnie niema żadnych problemów . Rybcie i krewecie żyją jak bóg przykazał :mrgreen: Zdjątka jednych i drugich na mojej stronce , zapraszam !!!
Jak coś więcej to pisz odpowiem . Krewetki były wpuszczane jak już rybcie sobie pływały .

W związku z tym że odnośniki z pierwszego postu zniknęły wklejam w tym poście nowe , może batman-ka wklei do pierwszego ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano N 16 sty, 2011 20:32 przez szpak361, łącznie edytowano 3 razy
Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą !!!
Avatar użytkownika
szpak361
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz 15 lis, 2007 14:52
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez Tobik » So 22 gru, 2007 22:06

jesli kogos to ineteresuje to moje rosbory i neonki rowniez nie reaguja na krewetki a byly wpuszczane jednoczenie do baniaka
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez damian120 » So 22 gru, 2007 22:11

A jak utrzymuje sie populacja red cherry? Młode mają szanse przetrwać przy tej obsadzie?
Jak zachowują sie filtrujące,nie wyrywają roślin?
Bardzo fajna stronka i akwarium :-)
Pozdrawiam
kobieta sie nigdy nie zmieni,można zmienić kobiete ale to i tak niczego nie zmienia
Avatar użytkownika
damian120
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 20:41
Lokalizacja: Katowice

Postprzez szpak361 » So 22 gru, 2007 22:31

damian120 napisał(a):Bardzo fajna stronka i akwarium

Dzięki
Akwarium po małej modernizacji aranżu , jeszcze nieskończone . Młodych jeszcze się nie dorobiłem , krewecie są u mnie za krótko . Ale ostatnio wytarły mi się kiryski i kilka maluchów pomyka po akwa . Więc myślę że jak redki pójdą w tango to też dadzą sobie radę .Filtrujące siła spokoju, mają swoje miejscu po prawej stronie akwa w zwartkach przy termometrze pod deszczownią prawie się stamtąd nie ruszają . przynajmniej mogę je obserwować przez boczną szybę .

Tobik napisał(a):jesli kogos to ineteresuje to moje rosbory i neonki rowniez nie reaguja na krewetki a byly wpuszczane jednoczenie do baniaka

Im więcej informacji tym lepiej :mrgreen:
Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą !!!
Avatar użytkownika
szpak361
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz 15 lis, 2007 14:52
Lokalizacja: Wielkopolska


Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości