Moja wyprawa w Beskid Żywiecki/Tatry

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

Moja wyprawa w Beskid Żywiecki/Tatry

Postprzez Nazgrell » Wt 26 sie, 2008 21:16

Kilka fotek z Beskidu Żywieckiego (dobra rozgrzewka przed Tatrami ;))

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek






No i Tatry:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wsadziłem kilka lepszych fotek, szkoda że kiepskiej jakości no ale przeważnie robił je mój kuzyn, a on to trochę jak japoński turysta :oops: Robił żeby zrobić... Mam nadzieję że nie za mała rozdzielka, ale wybrałem taką żeby oglądało się dość szybko i sprawnie :-?

Naprawdę polecam Tatry.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Wt 26 sie, 2008 21:19 przez Nazgrell, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Nazgrell
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 227
Dołączył(a): Pt 28 gru, 2007 21:24

Postprzez Allex » Wt 26 sie, 2008 23:32

Ach Tatry, nasze piękne Tatry. Pełno platynek w różowych japonkach z pościeranymi kostkami z dresami w adidasikach pod ręką, którzy wspinają się na Kasprowego ze zgrzewką piwa w plecaku. Dlatego wolę Sudety. :-P Może widoki nie takie fajne, ale za to przyszłych ofiar mniej i tłoku na szlakach nie ma. A fotki fajne.
Avatar użytkownika
Allex
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Nazgrell » Śr 27 sie, 2008 13:57

No racja, racja... Spore tłumy, ale tylko na szlakach do Giewontu/Kasprowego. O Morskim Oku nic nie pisze bo to tylko dojście na Rysy ;).
Bardzo podobało mi się w Beskidzie Żywieckim, mimo że góry niskie (Pilsko ~1500m, Babia góra ~1700) to naprawdę przyjemnie się chodzi. Turystów mało, bardzo mało na niektórych szlakach. Czasami się szło 2-3h i się nikogo nie spotykało (np. w drodze na Rycerzową). Mimo że Tatry są bardzo tłoczne, szlaki wydeptane to jednak warto pojechać. Ale zdecydowanie w zachodnią część:)

P.S. Mam nadzieję że kiedyś przejdę Orlą Perć :-x
Avatar użytkownika
Nazgrell
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 227
Dołączył(a): Pt 28 gru, 2007 21:24


Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości