Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez =Fresz= » Pn 16 lut, 2015 16:43

Minął weekend w Poznaniu i zostały zdjęcia i wspomnienia :mrgreen: Byłem w fabryce Lecha na produkcji ale zdjęć nie wolno było robić tak z ciekawostek w sezonie z towarem w ciągu doby wyjeżdża około 200-300 ciężarówek :-> jedna linia produkcyjna w ciągu jednej godziny jest w stanie wyprodukować 40.000 butelek piwa :-> Na terenie zakładu jest bar gdzie można degustować piwa oczywiście nie obyło się bez "posmakowania" piwa Lech Pils :-P

Widok z balkonu hotelowego. Polecam sam hotel bo nie było drogo a pełen luksus. http://www.donprestige.com/hotel/

Obrazek

Ryneczek Poznański.

Obrazek

Obrazek

Koleś z Ukrainy bardzo ładnie grał na gitarce.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trykające koziołki codziennie o 12 w południe.

Obrazek

Koleś robił fajne triki z piłkami do kosza.

Obrazek

Ci z kolei byli chyba jeszcze upojeni i tańczyli przy grajku :mrgreen:

Obrazek

Reszta zdjęć to już Palmiarnia. http://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/ jak ktoś chce się poczuć jak w dzikim buszu to tutaj to znajdzie. POLECAM!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mam z Palmiarni jeszcze filmik jak mała dziewczynka karmi ręką wielkie karpie koi w wolnej chwili załaduję na youtuba.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez Mosur » Pn 16 lut, 2015 18:44

U nas w gliwicach też jest bardzo ładna palmiarnia jak znajde zdjęcia to wrzucę. W Gdyni jest ładne oceanarium.
Mosur
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 374
Dołączył(a): N 28 gru, 2014 16:39
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez chwialek » Pn 16 lut, 2015 19:07

Fresz - Czy alkomat we wspomnianym punkcie rekreacyjno-konsumpcyjnym (W browarze) nadal jest ogólnodostępny. Dawał on obraz jak jedno małe piwko wpływa na wynik tego typu urządzeń.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez =Fresz= » Pn 16 lut, 2015 19:27

Mosur w Gdyni w Oceanarium byłem kilka razy bo zawsze z kimś innym się odwiedza i przy innej okazji ;-) w Gliwicach jeszcze nie byłem, odnotuję co warto zobaczyć.

Chwialek o alkomacie mowa była tylko podczas rezerwacji miejsc jak rejestrowałem się na stronie internetowej i tak właśnie wstrzymałem się od picia po drodze co by nie mieć zonka :-P bo ostrzegali że osoby pod wpływem nie wejdą heh okazało się że zupełnie co innego i alkomatem nikt nie straszył... Wejście to koszt 12zł od osoby ale dostaje się firmowy otwieracz Lecha i "bilecik" do "bram raju" czyli do miejsca gdzie można degustować się piwkiem hehe no i ogólnie wejście nam się zwróciło dlatego że mój urok osobisty i rozwiązły język sprawił że dostaliśmy więcej tych karnetów do wykorzystania :-P w barze była księga odwiedzających gdzie się wpisaliśmy i po wypiciu kilku piwek grzecznie pojechaliśmy na podbój Poznania dalej :mrgreen: oczywiście kierowca nie pił :-) aha bardzo sympatyczna była Pani która nas oprowadzała i odpowiadała na każde pytania, w jednym momencie się śmiała że się przygotowaliśmy do odwiedzin 8-)
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez chwialek » Pn 16 lut, 2015 20:11

W moim przypadku zwiedzanie browaru i degustacja miała miejsce podczas zajęć dydaktycznych w trakcie studiów. Tak powinny wyglądać wszystkie zajęcia - od strony praktycznej. Co do alkomatu to z tego co ja zapamiętałem był on dostępny dopiero po zakończeniu zwiedzania, więc nie warto się tym tak bardzo przejmować. Wiadomo co za dużo to nie zdrowo.
Punkt do wycieczki może nieco nietypowy ale warty poświęcenia chwili wolnej na zwiedzenie i degustację.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez =Fresz= » Pn 16 lut, 2015 20:30

Eee to zupełnie inna forma zwiedzania. Wiadomo Ty zajęcia dydaktyczne a ja typowo turystycznie hulaj dusza piekła niema :-P Ja wcześniej pracowałem na linii produkcyjnej w Vinpolu który przykładowo ma pod "skrzydłami" Gin Lubuski, jak będziesz kiedyś w monopolowym to poczytaj na metce gdzie produkowany i tak jakoś chciało się zobaczyć jak robi "konkurencja" ;-) pojechaliśmy bo chcieliśmy zobaczyć jak wygląda produkcja tego złotego trunku i nie ukrywam warto.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez Dakota » Pn 16 lut, 2015 21:24

Fajna fotorelacja :-) Muszę się kiedyś wybrać na wycieczkę do Browarów Tyskich, podobno warto, zwłaszcza na zwiedzanie nocne :-) Będę miała porównanie z czeskimi browarami, hehe.
viewtopic.php?f=5&t=7538 - 31,5l - hybrydy
Avatar użytkownika
Dakota
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1202
Dołączył(a): Cz 10 kwi, 2014 11:46

Re: Zdjęcia z palmiarni w Poznaniu i nie tylko...

Postprzez =Fresz= » Wt 17 lut, 2015 13:50

Wspomniany filmik krótki ale treściwy :-D

Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń


Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości