Hannover 2016 - mała relacja

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

Hannover 2016 - mała relacja

Postprzez Piotr1982 » Wt 09 lut, 2016 18:43

hej!
jak pewnie niektórzy wiedzą, reprezentacja Polski na Garnelenchampionat 2016 Hannover była liczniejsza o 3 osoby, które podejmując trud podróży, mimo wszystkich przeciwności i dolegliwości zdrowotnych :mrgreen: poświęciły się dla dobra ogółu :mrgreen: :mrgreen:
Nie będę tu wklejał zdjęć z wieczoru integracyjnego, kiedy to ja, Bartek (bartek2324), Marcin (Waldemar Kończyna) spotkaliśmy się u Rafała vel. Spining - niektórzy z forumowiczów mieli okazję się przekonać, jaka jest atmosfera, odbierając telefon i tłumacząc że jednak mają inaczej na imię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na początek od razu przepraszam za jakość - szajsung nie dawał rady, a i ręce nieraz drżały... :lol:
zbiorniki ozdobne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i to co tygrysy lubią najbardziej...(przy żółtkach mój telefon już nie ogarnął...)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

niektóre z nich zawędrowały nawet do bagażnika i styroboxu :-)
Piotr1982
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 30
Dołączył(a): Wt 20 maja, 2014 22:40
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Hannover 2016 - mała relacja

Postprzez SebastianNysa » Wt 09 lut, 2016 20:09

No to że jako mi przypadło pierwszemu podpisać się pod tą wspaniałą fotorelacją muszę powiedzieć krótko....wiele straciłem nie jadąc z Wami...foty a zwłaszcza krewety na nich bardzo zacne...musiało to być wspaniała lekcja dla Was będąc na miejscu w Hannoverze...a jeśli chodzi o te telefony...hmmm...było wesoło :-P

ps.

Marcin-pamiętaj.....Sebastian :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
40x25x25 Caridina sp. "Crystal Red"
40x25x25 Taiwan bee Panda Shadow
Avatar użytkownika
SebastianNysa
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 260
Dołączył(a): So 26 wrz, 2015 12:36
Lokalizacja: Nysa

Re: Hannover 2016 - mała relacja

Postprzez sQun49 » Śr 10 lut, 2016 12:16

Piotrek extra zdjęcia - jeśli to nie problem mógłbyś podpisać co jest co dla potomnych - chodzi oczywiście o krewetki :)
Moje krewetkowo viewtopic.php?t=8331
Avatar użytkownika
sQun49
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr 29 paź, 2014 13:53
Lokalizacja: Szewce k/Kielc


Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości