Mętna woda

Jak dbać o zdrowie naszych podopiecznych

Moderator: =Fresz=

Postprzez =Fresz= » Pt 25 lis, 2011 15:37

kot napisał(a):Żeby wpuścić do akwa jakieś żywe stworzonka to najpierw trzeba mieć stabilne warunki. Powodzenia i cierpliwości życzę .


żeś kurna kocie przeczytał cały post od początku? :-P akwarium po roku się rozstabilizowało heh myślę że powodem może być podłoże aktywne które po prostu się "rozsypało" straciło swoje wartości i zaczęło szkodzić a nie pomagać. Powinniśmy też być anty na nowości i iść drogą kota :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez krewetka wawa » N 27 lis, 2011 00:04

Racja też bym stawiał w tym przypadku na podłoże niestety przy tego typu wynalazkach należy uważać.
Pozdro
Krewetkaria:
Akwaria 5szt 5 l / 6szt 20 l

Regał 4 szt 70 l
Regał 3 szt 100 l , 2 szt 50 l
Regał 3 szt 160 l
Regał 3 szt 220 l
Regał 3 szt 300 l

Rakaria:
Regał 4 szt 85 l
krewetka wawa
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 142
Dołączył(a): So 25 cze, 2011 23:03
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Postprzez kot » N 27 lis, 2011 01:02

Przyznam szczerze że nie czytałem od początku :oops: i nie doczytałem że akwa ma juz rok :oops:
"Rozwalenie" się podłoża, możliwe ale np. ja mam na podłożu ADA 2 zbiorniki chyba już z 7 lat a z nawozami skończyłem dobre z 5 lat temu bo wszystko rośnie aż za dobrze. ;-)
Więc jak to mówią kolego najlepiej uczyć się na błędach własnych, choć to są dość kosztowne lekcje ale jak starczy ci cierpliwości to i efekty będą. :-D
Avatar użytkownika
kot
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt 01 sty, 2008 23:11
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do SZPITAL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości