Czerwiec/lipiec bucki od Indo

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez raiders » Cz 12 paź, 2017 19:48

Wpisz w Google bucephelandra indonesia wyskakuje na pierwszej pozycji adres który podała Agnieszka , na stronce są zdjęcia z fermy które były wklejanie w tym temacie.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Pt 13 paź, 2017 16:22

I daj znać co się urodziło
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez 1kubus » Śr 18 paź, 2017 13:42

Refund od Indo:
Wojtex-32.5$
Stiep-40$
Bruno-40$
Tyle napisał że odda (jeśli odda). Dajcie znać, wpłata na konto PayPal.
Avatar użytkownika
1kubus
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 407
Dołączył(a): Cz 19 lut, 2015 09:58
Lokalizacja: DGL

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez =Fresz= » Śr 18 paź, 2017 19:16

Wyjaśniać proszę wszystko na pw. Groźby są nie na miejscu... Wojtek kolejny raz Twoje zachowanie jest nie na miejscu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez =Fresz= » Śr 18 paź, 2017 19:42

Brak kultury będzie nagradzany. Temat udostępniłem.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Śr 18 paź, 2017 19:48

Ja poproszę o numer "zaginionej" paczki skoro osobno była wyslana. I na maila korespondencje z Indo gdzie jest nasze zamówienie i wszystkie następne problemy. Wtedy nie ma sprawy, zgodzę się na taką refundację. Ale nie na slowo.
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Stiep » Śr 18 paź, 2017 19:54

Jak dla mnie sprawy mają się następująco. Do zamówienia było nas 7. Wszyscy solidarnie podzieliliśmy koszty wysyłki i certyfikatów fitosanitarnych. Wszyscy solidarnie braliśmy na siebie ryzyko, że coś może pójść nie tak i dostaniemy figę z makiem albo miazgę buckową. Sprawy jednak rozwinęły się nieoczekiwanie. Dla 3 osób rośliny przyszły, dla 3 osób ma być zwrot części kasy od Indo. O jednej osobie brak informacji. Z racji partycypacji w kosztach dodatkowych całej siódemki widzę 3 opcje:

1. Indo oddaje część kasy dla tych którzy nie dostali zamówionych roślin, a Ci co dostali zwracają pozostałym koszty certyfikatów i przesyłki.
2. Indo oddaje część kasy dla tych którzy nie dostali zamówionych roślin, a Ci co dostali nie oddają kasy, ale za to dzielą się swoimi roślinami.
3. Indo oddaje część kasy dla tych którzy nie dostali zamówionych roślin, a Ci co dostali cieszą się z roślinek i nie przejmują się osobami poszkodowanymi.

Jak dla mnie uczciwa byłaby opcja 1 lub 2. Wypowiedzcie się jak to widzicie. Proszę o odpowiedzi tylko zainteresowane osoby. Jak ktoś nie zamawiał to lepiej niech bije piany.

Jest jeszcze 4 opcja: Indo nie oddaje żadnej kasy i wtedy będzie już całkiem niemiło, ale tej opcji na razie nie rozważajmy jako najmniej pożądanej :cry:
Stiep
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 37
Dołączył(a): N 03 paź, 2010 20:43
Lokalizacja: Komorniki

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Śr 18 paź, 2017 21:04

Ja bym najpierw chcial sie dowiedziec o co chodzi. Bo Kubie na wyjaśnieniu sprawy nie zależy. Jezeli Kuba jest w stanie przedstawić historie rozmów z Indo, jako przeslanie maila a nie screen, od momentu zamówienia do teraz to jestem skłonny się ze strata pogodzić jaka by ona nie była. Ale chciałbym wiedzieć jasno kto w kulki poleciał.
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Śr 18 paź, 2017 21:59

Ja ogólnie nie mam czasu. Bo mam zapierdziel w firmie do 1 listopada.

Czekam na to aż sprawa zostanie szerzej objaśniona-mam nadzieję...

Nie chce nikogo osądzać itd...ale jak to wygląda każdy widzi.
W listopadzie będę miał więcej czasu i postaram się sprawe ruszyć bo to już nie są czasy dzikiego zachodu w Internecie...
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez szybkix » Cz 19 paź, 2017 20:58

Nie chcę się wpier... , nie znam Kuby osobiście , ale chłopak zamawiał dla wielu z Nas rośliny (dla mnie również) i wszystko było zawsze ok (małe przygody). Nie posądzajcie go o kradzież ludzie ... (co to za kradzież paru stów ..." jak kraść to miliony , jak ...") . Chłopak nawet jak na tym coś zarobi to co z tegooo jak kogoś to boli to niech sam złapie kontakt z dostawcą i leci z tematem . Kuba poświęca na to (któryś raz) od cholery prywatnego czasu , który mógłby poświecić na cokolwiek innego niż użeranie się z papierologią i upierdliwymi forumowiczami :-P , i taki apel dla młodych forumowiczów nie spinajcie się tak , kupujecie rośliny z Indonezji , przypomnę tylko że jest to odległość ok. 11 tyś km.
Avatar użytkownika
szybkix
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 129
Dołączył(a): Pn 08 cze, 2015 17:59
Lokalizacja: Topola Katowa k. Łodzi

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez brunopl » Pt 20 paź, 2017 10:08

[quote="szybkix"]Nie chcę się wpier... ,
To się nie wpier....
(co to za kradzież paru stów ..." jak kraść to miliony , jak ...")
Jak tobie obleci te kilka stów to 550zł poproszę przelać na moje konto
i przestanę się spinać
brunopl
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 22
Dołączył(a): N 14 lut, 2016 07:46

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez szybkix » Pt 20 paź, 2017 12:18

Sprawę wyjaśni na pewno Kuba ale dajcie mu chwile czasu , nawet ze względu na różnice godzin w indo a pl, „ kolego „ chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;p
Avatar użytkownika
szybkix
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 129
Dołączył(a): Pn 08 cze, 2015 17:59
Lokalizacja: Topola Katowa k. Łodzi

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Pt 20 paź, 2017 19:21

ja nie posądzam nikogo o kradzież...

nie będę wiele tłumaczył...chodzi tylko o to że chciałbym dowiedzieć się co się stało i jak wyglądały ustalenia z dostawcą, a póki co wszystko jest mgliste i niejasne.

A brak czasu tu niczego nie zmienia, właśnie wróciłem z montażu (mam zakład kamieniarski) po 12 godzinach orki (w tym tygodniu, nie licząc pracy przy krewetkach ponad 60 godzin w biegu a tu dopiero piątek) i mam tą chwilę żeby napisać ten post. Dla chcącego nic trudnego.

I prosił bym osoby których ta sytuacja nie dotyczy o nie wypowiadanie się bo nic to nie wnosi do tematu.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez Wojtekxxx9 » Wt 24 paź, 2017 18:12

Kuba, czekamy.

Na forum wchodzisz, PW czytasz ale nie zadajesz sobie trudu wyjaśnić czegokolwiek
Avatar użytkownika
Wojtekxxx9
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn 12 cze, 2017 21:20

Re: Czerwiec/lipiec bucki od Indo

Postprzez stan_shrimps » Wt 24 paź, 2017 20:31

hello,..im doddy nice to know you

first of all, we never ever cheated on clients, we do reship or refund. no use cheating small amount of money.

let me makes the information clear, the first shipment we sent to jakub is 20170630 means june 30 2017. we got information that the plant is refused by your country and sent back.

we never got the package back.

but we do reship, but make the package smaller. and that time we sent half of the latest order. and yes there is 4 people name in the list that supposedly sent by the 2 order. but by information we got from jakub is he want the money to refunded.

so we refunded the money.
Bucephalandra
is there anything we need to inform you ?
Bucephalandra
the problem comes with shipment to your country, big packages will use DHL as forwarder, DHL doesnt have the right to deliver plants, thats why we split the package into smaler ones, and its all worked fine.

kindly remember the second ship is not we dont want to ship, but its being asked for refund. and we did.

anyhow i dont know about how much the money you give or buy. we only know that the order come from jakub and the total order include ship is 485 for the latest shipment.

we never had a problem with shipping to poland before this, nor we have a problem with jakub in personal, but we do business, and we never cheat on clients. our brand / company is too worthy to risk over 1 transaction.

regards
doddy
Bucephalandra
if you need further information,
my whatsapp is +62 878 26 5678 55
and my email is hello@bucephalandra.com
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości