Witam wszystkich :)

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Witam wszystkich :)

Postprzez bartek1877 » Wt 19 gru, 2017 18:12

Witam wszystkich jestem nowy i będe miał trochę pytań do was :P. Mam akwarium 25 l kupiłem filtr Pat mini podłoże roślinki i 10 sztuk krewetek Red . Zrobiłem aklimatyzacje wszystko ładnie pięknie ale pytanie czy filtr ten nie powinien puszczać bąbelków powietrza ? czy wystarczy ze pod wodą puszcza powietrze i tafla wody się rusza ma to jakieś znaczenie ? I jako nowicjusz wszystko zrobiłem po swojemu a teraz troszkę zobaczyłem filmików itp i chciałbym zmienić podłoże i troszkę przemeblować w akwarium i hmm jak się za to fachowo zabrać ? spuścić wodę prawie całą przemeblować i dolać przygotowaną wcześniej wodę ? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
bartek1877
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt 19 gru, 2017 17:27

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez Trolki » Śr 20 gru, 2017 00:09

Hej witaj :)
krewetki red? jakie?
podłoże jakie masz a jakie byś chciał?
Lepiej żeby lekko bąbelki puszczał i sie tafla ruszała, ma znaczenie.
jaką wodę lejesz?
Trolki
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 210
Dołączył(a): N 29 lis, 2015 22:54

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez bartek1877 » Śr 20 gru, 2017 00:26

Krewetki Red Cherry
woda z kranu dodane 15 kropli uzdatniacza i przeczekanie doby.
Co do podłoża to hmm mam obecnie jakieś nie ciekawe kamienie jasno zielone słabo to wygląda zakupiłem dwie paczki takich czarnych kamieni jutro podam firmę. Właśnie nie puszcza bąbelków i nie wiem czemu ma tylko regulacje góra dół i nic więcej choć na tej najsłabszej nawet tafla wody się rusza . Do końca nie wiem jak się zabrać za to wszystko czy wylać większość wody czy całość od nowa człowiek się uczy całe życie :)
bartek1877
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt 19 gru, 2017 17:27


Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron