Regał moim sposobem

Zrób to sam...

Moderator: =Fresz=

Regał moim sposobem

Postprzez shrimp » So 12 gru, 2015 18:53

Witam. Oto mój regal. Udźwig półki 300kg. Dodane wzmocnienia wzdłużne dla stabilizacji regaliku. Dodane grubsze półki, po lakierowane lakierem do parkietu. Przód i boki obrobione panelami ściennymi. Między krawędziami przykręcone ćwierćwalki aby zamaskować szczeliny. Przednie płyty na otwory i magnesy.Niedługo dodam zdjęcia z montażu listw oświetleniowych GU10. Tutaj mam prośbę do tych co już montowali te żarówki jaką moc będzie odpowiednia dla akwarii 20-30l ? Czas odebrać szkiełka i start.



Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
shrimp
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr 28 sty, 2015 15:11
Lokalizacja: Gryfice

Re: Regał moim sposobem

Postprzez Inc0gnit0 » So 12 gru, 2015 22:47

zalezy od wysokosci na jakiej beda ledy gu 10 od dna akwarium moje wisza 40cm na dnem i najlepiej sprawdza sie przy mchach i tym podobnych w wymaganiach roslinkach 12-16W ( po 4 szt na baniak 54l ) tylko ci jeszcze doradze kupic dobrej klasy moduły oszczedności przy zakupie chińskich tanich modułów gu10 szybko znikna gdy po roku osłabnie strumień światła i zaczna sie palić zwłaszcza te o mocy 5 i 6W szybko sie wypaliły u mnie z 8 działaja jeszcze 3 po roku a swieca słabiej niz 3,5W które kupiłem w sklepie za 2x wyższa cene
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Regał moim sposobem

Postprzez SUHY » N 13 gru, 2015 00:30

LEDPOL robi dobre . Czym dalej od tafli tym mniej światła trafia pod wodę .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Regał moim sposobem

Postprzez shrimp » Pn 21 gru, 2015 19:18

Paczka dotarla. W opakowaniu LED GU10 od LED LUX 5.5W barwa biala, 6500K. Montaż gniazd ceramicznych połączonych ze sobą oraz przedłużaczy na każdym piętrze. Na samej górze brak z racji tego, że beda staly tam 2x25 z pokrywami także tam tylko podłączona elektryka. Gniazda w różnych miejscach w zależności pod jakie akwarium 25x25x25 oraz 40x25x25 postawione wzdłuż. Po świętach szklo, filtracja U-Jet .ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
shrimp
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr 28 sty, 2015 15:11
Lokalizacja: Gryfice


Powrót do PROJEKTY DIY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości