Januszowy biznesowy - czyli o fotach sprzedawanych krewetek

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Re: Januszowy biznesowy - czyli o fotach sprzedawanych krewe

Postprzez Tasior » Śr 22 maja, 2019 07:31

Wszystko zależy od uczciwości sprzedającego. A nie da się wstawić foty krewetek które akurat chcesz sprzedać, chyba, że robisz to sporadycznie. Jak masz w akwarium przemiał to ciężko jest takie coś zrobić.
Ja na moje aukcje chyba w 99% wrzucam zawsze kilka fot i na każdej jest więcej krewetek niż jedna, przeważnie są to stada podczas karmienia, aby kupujący miał jak najlepszy podgląd.
I chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby ktoś miał do mnie zastrzeżenia, że krewetki które dostał w znaczący sposób nie przypominają tych z zdjęć.
A jakby się tak stało to zawsze jestem za tym aby dogadać się z klientem tak aby był zadowolony :)
Ale tak jak tu napisaliście wyżej. Janusze biznesu będą nam próbować wcisnąć kit za gruby hajs, a ktoś kto jest normalnym hodowcą i robi to z pasją raczej może kupującego zaskoczyć ale pozytywnie ;)
Dlatego ja już dawno przestałem kupować krewetki z PL. Raz że ceny mają dosłownie z kosmosu - np Galaxy. Dwa, że aby trafić na dobrą jakość krewetek to naprawdę trzeba mieć szczęście. ;-)
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Januszowy biznesowy - czyli o fotach sprzedawanych krewe

Postprzez qwas4321 » Śr 22 maja, 2019 16:01

Ja może coś dodam :)
Generalnie planowałem mieć hybrydki w kolorach czerwonych, ale przyszły czarne. Na zdjęciu piękne czerwone krewecie, a tutaj czarne :D Nie wiem czy to po prostu błąd sprzedawcy czy może tak to miało wyglądać, ale nie narzekam, bo są piękne :)
-Kupowałem od stan-shrimps
qwas4321
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 78
Dołączył(a): Wt 25 gru, 2018 17:41

Re: Januszowy biznesowy - czyli o fotach sprzedawanych krewe

Postprzez Mr.Kreweta » Śr 22 maja, 2019 16:42

qwas4321 napisał(a):Ja może coś dodam :)
Generalnie planowałem mieć hybrydki w kolorach czerwonych, ale przyszły czarne. Na zdjęciu piękne czerwone krewecie, a tutaj czarne :D Nie wiem czy to po prostu błąd sprzedawcy czy może tak to miało wyglądać, ale nie narzekam, bo są piękne :)
-Kupowałem od stan-shrimps



U Stana dużo niżej w opisie pewnie jest że sprzedawane hybrydy są o fenotypie : takim, siakim i innym")
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Poprzednia strona

Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron