Salty Shrimp GH+ mineralizacja wody??

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Re: Salty Shrimp GH+ mineralizacja wody??

Postprzez wilczek_ » So 03 sie, 2019 10:25

Poooostaram się.

:-)
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Re: Salty Shrimp GH+ mineralizacja wody??

Postprzez wilczek_ » Cz 05 wrz, 2019 12:42

Hej jestem po małej przerwie cierpliwość się opłaciła wodę robię na salty shrimp na 200-2160 microzimensów plus azzo mineral plus do 230 microzimensów gh - 5 w akwa daję też wita plus z azzo do podmian i bakterię sachem stabiliti czasem bee max lub szczyptę mirenokutonu. Z 30 szt. krewet zostało mi 11 szt. Jest pełna rewelka z tych 11 szt. 5 to samicę i od końca czerwca caly czas noszą jajka już po raz trzeci młodych jest zatrzęsienie są wszędzie :-) . Mam krewetki crystal red PRL SSS i z innego źródła też crystale tylko że różnych gradacji. Zostało mi 6 szt. SSS i pięć dość ładnych tych z różnymi gradacjami. Zastanawiają mnie młode bo dużo mam tych SSS dużo z SS tylko skąd wzieły się też kilka sztuk młodych z biało ciemnobrązowymi pasami i piało z bardzo ciemną wręcz purpurową czerwienią skoro w zbiorniku pływają krewetki biało czerwone wręcz z przewagą bieli ??????
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Poprzednia strona

Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości