GH-4 KH-4 w krewetkarium z neo

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Re: GH-4 KH-4 w krewetkarium z neo

Postprzez gizmo3131 » N 29 gru, 2019 18:32

Z tym odmierzaniem nie mam większego problemu mam wagę z dokładnością do 0,01grama także przydaje mi się jak widzę nie tylko do win :-) .
Dzisiaj zrobiona druga podmianka woda z takim samym GH i KH jak poprzednia, jutro zmierzę jeszcze GH i KH w akwarium, ale jednak co podmianka wody to krewetki bardziej szarżują po akwarium
gizmo3131
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt 09 sie, 2019 10:44

Re: GH-4 KH-4 w krewetkarium z neo

Postprzez Mr.Kreweta » Pn 30 gru, 2019 20:14

Waga wagą, z miarką szybciutko idzie, weź wagę wyciągaj za każdym razem...") Włącz, staruj, zważ, wyczyść, wyłącz, schowaj... jeszcze jak baterie słabną to oszuka..
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: GH-4 KH-4 w krewetkarium z neo

Postprzez gizmo3131 » Wt 31 gru, 2019 11:08

Mr.Kreweta napisał(a):Waga wagą, z miarką szybciutko idzie, weź wagę wyciągaj za każdym razem...") Włącz, staruj, zważ, wyczyść, wyłącz, schowaj... jeszcze jak baterie słabną to oszuka..

W sumie każdy sposób dobry, a wyjmowanie wagi i chowanie to nie aż taki wielki problem. Przed chwilą mierzyłem parametry w zbiorniku i wychodzi GH-6 KH-3, krewetki odżyły, są bardziej ruchliwe, żywsze niż przed aplikacją SN GH/KH plus i azoo mineral.
Chyba jednak przymierzę się do zakupu RO3 żeby mieć pewność co do wody jaką leję do baniaka, ale najpierw muszę się zabrać za zmianę akwarium bo planuję kostkę na krewetki 40x40x40 i wystartować ją na RO. Ale to może jakoś pod koniec stycznia.
gizmo3131
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt 09 sie, 2019 10:44

Poprzednia strona

Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości