Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i KH

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i KH

Postprzez wilczek_ » Pn 16 gru, 2019 09:07

Hej jak w temacie. Jakie preparaty będą mineralizowały wodę nie zmieniając jej GH i KH ewentualnie będą zwiększać przewodność. Kilka znam np:
- AZZO mineral plus mineralizuje wodę nie zmienia twardości podnosi jedynie przewodność
- Mosura mineral plus ultra mineralizuje wodę nieznacznie może wpłynąć na twardość wody podnosi przewodność
- Qualdrop Trace One Shrimp mineralizuje wodę nie wpływając na jej twardość i przewodność
Pytam dla tego, że w danej chwili do salty shrimps dodaję AZZO mineral plus i szukam alternatywy dla tego produktu może jest coś lepszego na rynku. Jeżeli znacie jakieś produkty lub stosowaliście je piszcie jak działają. Z tych co wyżej wymieniłem znam AZZO mineral plus. Szukam preparatu którym mógłbym uzupełnić mineralizowana wodę szukam czegoś co uzupełni salty. Proszę o opinie i porady.
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Re: Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i K

Postprzez Tasior » Wt 17 gru, 2019 13:09

Nie bardzo rozumiem po co szukasz alternatywy do czegoś co jest... Tym bardziej, że podałeś 3 przykłady więc masz 3 alternatywy....
Lepszego w jakim sensie? Taniej nie znajdziesz niż Azoo. Bardziej "mineralniejszego" niż te 3 co podałeś chyba też nie. Więc nie wiem w jakim sensie lepszy ma być.
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i K

Postprzez wilczek_ » Śr 18 gru, 2019 11:09

Rozumiem czyli nic innego nie ma. w takim razie który z tych preparatów będzie najlepszy?? Kusi mnie żeby co którąś podmiankę do zrobionej wody dodać zamiast azzo mosurę?? Mogło by tak być?
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Re: Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i K

Postprzez Tasior » Śr 18 gru, 2019 13:15

Dalej nie wiem w jakim sensie lepszy :D
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Jakie prewparaty mineralizuja wodę nie zmieniając GH i K

Postprzez =Fresz= » Śr 18 gru, 2019 15:28

Cały wilczek :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron