Pytanie?

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

Pytanie?

Postprzez RotkiwKrewetki » Wt 08 lut, 2022 22:53

Witam, jestem tutaj nowy, zapowiada się super portal. Liczę na szybką odpowiedź z góry dziękuje.
Moje pytanie brzmi "Moje krewetki zostały zjedzone czy może się pochowały", ostatnio kupiłem 10 krewetek blue velvet do akwarium ogólnego, wiek 2-3 miesiące i nie wiem czy zostały zjedzone przez ryby czy może się pochowały w moich krewetkariach nie było takiego problemu, możliwe że są za małe i boją się większych ryb? Posiadam: Molinezje (starą oraz młodziaki), gupiki (pawie oczko), tęczanki boesemana/wspaniałe, gupiki endlera, razbory klinowe, glonojady oraz młode mieczyki.

Mogę się powtarzać ale chciałem się dowiedzieć czy moje 2-3 miesięczne krewetki się pochowały czy może zostały zjedzone? w pierwszy dzień od wpuszczenia było widać max 2 krewetki na roślinach a mija teraz kilka dni od wpuszczenia dokładnie 4 i ani razu ich nie widziałem (oprócz pierwszego dnia) w drugim dniu kompletnie i w kolejnych również tak samo.

Mam nadzieje że ktoś mi doradzi żeby jakoś je zwabić albo coś w moich krewetkariach jedzą cały czas mech i za bardzo nie wiem czym je zwabić. POMÓŹCIE.

Dziękuje jeszcze raz z góry za odpowiedź miłego wieczoru lub dnia :)
RotkiwKrewetki
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt 08 lut, 2022 22:40

Re: Pytanie?

Postprzez pierre » Śr 09 lut, 2022 11:22

Niezłą wyżerkę urzadzileś rybkom. Wszystko zżarte
pierre
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr 16 sty, 2013 14:20

Re: Pytanie?

Postprzez Pawel M » Śr 09 lut, 2022 15:31

drogie te pokarmy dla ryb kolega kupuje :cry:
Avatar użytkownika
Pawel M
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 379
Dołączył(a): Wt 21 lut, 2017 00:37
Lokalizacja: Zduńska Wola


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości