CRS i Babulti vs. Amano :)

Pytania i informacje na temat naszych uroczych, wielonogich, podwodnych stworzeń

Moderator: =Fresz=

CRS i Babulti vs. Amano :)

Postprzez pirania29 » Pn 14 kwi, 2008 08:24

witajcie

nieczęsto pisuje na tym forum ale sytuacja która wynikła w jednym z moich krewetkariów aż sie prosi o opisanie
negatywni bochaterowie CRS`B class i Babulti Blue toczą wojnę z Amano :( dosłownie jest to nagonka na całej lini grupowe ( 3-5 CRS`ów)polowanie na pojedyńcze Amanki ,wygląda to tak że Amano sobie skubie glonki z powiedzmy korzenia , podchodzi od przodu 1 CRS niby macha wąsami tak jakby zagadywała Amanke po chwili od tylca zachodzi 2-3 CRS i łup na grzbiet Amanki , oczywiście nic jej nie zrobią jest prawie o całą długość dłuższa od CRS ale dosłownie wcześniej się z taką sytuacją nie spotkałem biedne Amany nie mają dosłownie chwili spokoju :) gdzie sie nie pojawią biegną za nimi albo CRS albo Babulti
miał ktoś już cos takiego w swoich krewetkariach ??
Pozdrowienia z Łodzi pirania29
pirania29
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 23 mar, 2008 15:53

Postprzez Allex » Pn 14 kwi, 2008 09:56

Z reguły to amano są bandziorami rozbijającymi się w zbiorniku. Dobrze, że jest sprawiedliwość na świecie.
Avatar użytkownika
Allex
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt 23 lis, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań

Postprzez batman-ka » Pn 14 kwi, 2008 11:39

U mnie amano odgryzła crystalce kawałek pancerza i biedna zdechła,amano u mnie atakuje wszystko co widzi na drodze,szczególnie jak dorosła i ciągle nosi jajka,może amano jest chora albo coś z nią nie tak,że chcą ją wyeliminować albo są głodne:P i atakują coś co dopiero wyszło z pancerza .Innych pomysłów nie mam :-)
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pirania29 » Pn 14 kwi, 2008 20:03

głodne to one raczej nie są ale właśnie najczęściej dzieje się to w porze posiłku wrzycam 3 rodzje pokarmu tabletki CrusTabs "dropsy " Shrimp Sticks i granulki Crab Cusine jeżeli Amanka dojdzie tylko do pokarmu Cusine a banditen to widzą albo zwąchaja to biedactwo dostaje baty , Babulti sa na tyle bezczelne że jak jest grupa 3 Amanek to w pojedynkę na "chama" wpychają się pomiędzy Amanki i "rządzą na kwadracie" mówie tak się dzieje tylko i wyłącznie w tym akwa gdzie są połączone te 3 gatunki w innych zbiornikach przy połączeniu 2 gatunków CRS+Amano i Balbuti+Amano sytuacji nie zaobserwowałem , CRS`Hino są może bardziej wyrafinowane a te typu B i C może mają kompleks "niższej kasty" i odbijają to sobie na większych siostrach (Amankach) , nie wiem nic z tego po prostu nie rozumiem :) ale ubaw mam przedni z obserwacji :)
pirania29
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 23 mar, 2008 15:53

Postprzez batman-ka » Wt 15 kwi, 2008 10:10

U mnie były w kombinacji 3 amano,redki i crystale (amano ugryzła na śmierć crystala:P)
Teraz są w kombinacji babaulti,redki,1 orange,filtrujące,dalej amano samica rządzi i gryzie wszystko co jej nie pasuje,nie rusza filtrujących,chciałam dokupić im a.pilipes ale boję się,że amano będzie je gnębić,a w końcu te małe filtrujące są bezbronne
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Adekm89 » Wt 15 kwi, 2008 11:13

Wywal amano, albo daj do osobnego zbiornika, moje amanki są grzeczne :)
[you] Serdeczne pozdrowienia :)

Wracam do akcji! :)
Avatar użytkownika
Adekm89
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 528
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 19:26
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Tobik » Śr 16 kwi, 2008 13:46

moje amanki pływają sobie grzecznie razem z babaulti, CR, RC, WP, filtrującą i wszystkie się dobrze dogadują.
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Postprzez pavelek » N 20 kwi, 2008 11:41

Te walki muszą być interesujące ;-)
Obrazek
pavelek
Potencjalny Maniak
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt 25 mar, 2008 18:47
Lokalizacja: kalisz


Powrót do FORUM O KREWETKACH

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości