E-krewetka gdzie nie kupować

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez erfdes » Wt 02 paź, 2018 11:46

Do moda: niestety nie wiem jaki dział był by najlepszy na to ostrzeżenie, proszę o przeniesienie do odpowiedniego.



Witam,

kupiłem 10 szuk ogrzewaczy z aukcji poniżej

https://allegro.pl/ogrzewacz-heat-pack- ... N2Q3NGU%3D



Od sprzedawcy e-krewetka.







Tyle gwoli wyjaśnienia, co stało się dalej?



Otóż żaden z wysłanych Het Packów nie działa. Dosłownie ani jeden, aż nie mogłem w to uwierzyć... W tej sytuacji nagrałem filmik jak bardzo nie grzeją z termometrem obok a później już na samym produkcie. Mogę dosłać moderacji w celu potwierdzenia prawdomownosci forum am za małe ograniczenia aby go tu zamieścić.



Normalnie wygląda to tak, że sprzedawca człowiek nie ułomny nie próbuje kupującego zmieszać z błotem, jednak nie tym razem.



Oto odpowiedzi e-krewetki po uprzedzeniu o skierowaniu sprawy do allegro oraz wystawieniu negatywnego komentarza:



"Zgodnie z powiedzeniem głupota nie boli - a szkoda. Otwarcie wszystkich 10 Heat Pack na 10 dni przed wysyłką towaru powinno zaboleć. Oczywiście na groźby i próby wyciągnięcia ode mnie pieniędzy reaguję tak samo komenda Policji Pruszków kk 286"



To jest odpowiedź na negatywny komentarz? Obrażanie kupującego i sugerowanie jego winy mimo posiadanych dowodów, że to nei prawda!



"Kupujący otworzył wszystkie 10 Heat Packów (nie za bardzo wiem po co skoro jak twierdzi na e-mailu, że wysyła towar za 10 dni) - przypomnę są jednorazowego użytku - i żąda ode mnie dosłania nowych bo te są uszkodzone (zużyte). Zanim użyje się jednorazowy produkt trzeba trochę pomyśleć, że jest jednorazowy. "



Kolejny raz sprzedający sugeruje głupotę kupującego, no po prostu szok! A cześć o tym jak kupujący wykorzystuje produkt jest już nie tylko nie na miejscu, ale aż śmieszna.



No normalnie albo wariat albo próbuje oszukiwać idąc w zaparte:)

To nie są duże pieniądze bo jakieś 50 zł, ale jednak zarówno podejście do klienta oraz forma kontaktu jak i jakość produktów mówią same za siebie...
erfdes
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt 02 paź, 2018 11:45

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez =Fresz= » Wt 02 paź, 2018 12:11

Dobrze zrozumiałem że otworzyłeś je w nieodpowiednim momencie? ;-) one powinny być w woreczku i od razu po otworzeniu zaczynają powoli się rozgrzewać żeby po jakimś czasie złapać optymalną temperaturę - kontakt z tlenem powoduje reakcję chemiczną w wyniku której ogrzewacz robi się ciepły. Ogrzewacz działa przez ograniczony czas około 30-40h.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez erfdes » Wt 02 paź, 2018 12:15

Nie, to sugeruje kupujący. Na tym polega jego bezczelność jak i próba oszustwa.
Het packi są proste w obsłudze.
Otwierasz czekasz kilka minut grzeje
Nie grzeje czekasz chwile dłużej
Po 30 minutach już nie czekasz dłużej bo nie zaczną grzać już nigdy. Mam filmik nagrany z otwarciem i położonym termometry na produkcie. 0 stopni zmiany....

Powiem więcej, żeby nie było poniżej dowody:)
https://www.youtube.com/watch?v=CP2Weci9Qm0" target="_blank
erfdes
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt 02 paź, 2018 11:45

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez jacek_lu » Cz 04 paź, 2018 09:40

nigdy nie miałem problemów z tym sprzedającym.
heat packi widocznie miały uszkodzone opakowanie, dziurę czy coś.

Też nie rozumiem dlaczego odniósł się do tego że otworzyłeś wszystkie, co to ma do rzeczy ? Chciałeś sprawdzić i tyle.
Avatar użytkownika
jacek_lu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 137
Dołączył(a): Pt 25 wrz, 2015 08:07
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez =Fresz= » Cz 04 paź, 2018 09:49

Ja też nigdy nie miałem i nawet sam osobiście polecałem Piotrka :mrgreen:

On by musiał sprawdzić u siebie te heat packi i gdyby rzeczywiście od producenta wyszły felernie zapakowane to uderzyć się w pierś i przeprosić plus zwrócić pieniążki.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez Mr.Kreweta » Cz 04 paź, 2018 14:10

Jeśli po otwarciu heatpacka nie grzeje, co widać na filmie, to raczej coś jest nie tak") Może ma jakiś termin ważności?
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez erfdes » Cz 04 paź, 2018 15:26

Koniec końców tak to będzie, że je zwrócę, i będę się do końca musiał z człowiekiem męczyć bo kontakt z nim jest po prostu jakimś połączeniem tragikomedii z abstrakcją, a co druga wypowiedź odnosi się do tego w jaki sposób się wypowiadam na filmie w prywatnej rozmowie przez telefon (zgubiłem pamiątkowa zapalniczkę po 8 latach i się uniosłem, wolno mi...) sugerowania mojej głupoty, nie do wad towaru.

I przypominam, że mówimy to o 10 Heat packach, nie sprzęcie za setki czy tysiące.

Co więcej pierwszym czego wymaga jest paragon. Co jest utrudnieniem złożenia reklamacji i jest nie wymagane przez przepisy. Kto trzyma paragony na 50 zł... Czyli znając życie przewiduje próby odrzucenia reklamacji na takiej podstawie i bujanie się tam i z powrotem. 4 lata zajmuje się terrarystką, nigdy jeszcze z czymś takim się nie spotkałem, nawet ze strony Czechów, którzy różnie podchodzą do handlu z polakami :D

+ nie mam nawet wszystkich Heat packow bo zabrałem 2 ze sobą jak wychodziliśmy z dziewczyną I zaczyna wyglądać, że będę musiał się tłumaczyć sprzedającemu jak korzystałem z produktów bo mi powie że źle ich używałem i reklamacja jest odrzucona ;D nie jestem pewny czy jest to tego warte, jeszcze przejdę się do rzecznika praw konsumenta aby upewnić się, że ma to jakiś sens...

Konkludując widziałem już złe podejście do klienta, ale ta sytuacja to jakiś koszmar zakupów przez internet...
Zostawię to tylko tutaj aby przestrzec bo pieniądze to nie wszystko...

@Mr.Kreweta Tak termin ważności jest ok.
@=Fresz= producentem jest alliexpres najprawdopodobniej, sam tam takie parę razy kupowałem, teraz miałem mniej czasu, a w efekcie biegałem po giełdzie szukając Heat Packów.
erfdes
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt 02 paź, 2018 11:45

Re: E-krewetka gdzie nie kupować

Postprzez =Fresz= » Cz 04 paź, 2018 15:46

erfdes napisał(a):Co więcej pierwszym czego wymaga jest paragon. Co jest utrudnieniem złożenia reklamacji i jest nie wymagane przez przepisy. Kto trzyma paragony na 50 zł... Czyli znając życie przewiduje próby odrzucenia reklamacji na takiej podstawie i bujanie się tam i z powrotem.


Jak robiłeś przelew to masz potwierdzenie i nie potrzebny Ci paragon.

Nie wszystko tu rozumiem i nie chcę zrozumieć bo to wasz problem który powinniście wyjaśnić między sobą po dżentelmeńsku.

Temat uważam za wyczerpany pomimo braku możliwości wypowiedzi drugiej strony.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń


Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości