Wędkarstwo

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez spining133 » Cz 26 sty, 2012 07:45

Zapraszam do mnie latem , można złapać większe . Wędkuję od urodzenia , co prawda nie karpie ale kilka okazów by się znalazło .
spining133
 

Postprzez lukas » Cz 26 sty, 2012 21:32

Można kiedys jakąś zasiadeczke zorganizowac.
A Ebro też mi się marzy...sum króluje i to jaki...
Avatar użytkownika
lukas
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 10 wrz, 2011 17:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Szept z sali » Cz 26 sty, 2012 21:54

lukas napisał(a):Można kiedys jakąś zasiadeczke zorganizowac.
A Ebro też mi się marzy...sum króluje i to jaki...

Ten moj akurat byl maly w porownaniu z okazami jakie sie tam lowi czesto- jest realna szansa zlowic okaz 100 kg. Nas bylo 4 wedkarzy i tylko jeden nie zlowil suma przez tydzien.
Bardzo ladne sa tam karpie oraz sandacze i bassy.
Spinning133- daj jakies szczegoly- moze byc na PW. Brzmi interesujaco. ;-)

A skoro juz w temacie, to troche mniejszy karp z mazowieckiego.
Obrazek
...i jeszcze jeden:
Obrazek
...oraz szczupak, coby zbalansowac nieco gatunki:
Obrazek
...i jeszcze jeden:
Obrazek
Szept z sali
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 21
Dołączył(a): Śr 25 sty, 2012 18:06

Postprzez spining133 » Pt 27 sty, 2012 07:50

Mieszkam w Obornikach Wlkp. gdzie Wełna wpływa do warty , gdybyś się wybrał to mamy do dyspozycji glinianki na których można zapolować na szczubla , dwa lata temu walczyliśmy z przyduchą i osobiście przenosiłem samicę grubo ponad 10 kg . Jest żwirownia i tam królują karpie i potężne amury spokojnie ok. 15 kg . Na Wełnę warto się wybrać na certę . A na Warcie wiadomo sum i leszcz . Na nockach regularnie łapie się sztuki od 2 do 4 kg . W okolicy jest też zalew Radzyny , tam po lina , są naprawdę ładne , no może nie potwory , ale nie łowię poniżej 1,5 kg . Serdecznie zapraszam wódeczki nie zabraknie .
spining133
 

Postprzez drink20 » Pt 27 sty, 2012 08:02

lukas napisał(a):Szept z sali, kaper króluje hehe, ładny misiek...na forum jest nas narazie 3-ech...wild jeszcze karpiuje..cieszy jak mata wilgotna od karpiszonów... C&R


4-ech :-) tez uwielbiam zasiadki weekendowe i jesli mam tylko czas to przyjezdzam w gory w Piatek, zbieram sie i po 2 godzinach jestem na rybach i do niedzieli siedzimy z moją kochaną połówką.A rano w pon znow do pracy xD Tez zapraszam do mnie :-) 17km od Nowego Targu.

Tyle mam tylko na telefonie :-/
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt 27 sty, 2012 08:03 przez drink20, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Postprzez Maciek418 » Pt 27 sty, 2012 19:12

Ładniusie :P
Avatar użytkownika
Maciek418
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt 20 sty, 2012 17:24

Postprzez lukas » Pt 27 sty, 2012 22:38

Drink :) nie spodziewałem się..hehe.. coraz więcej karpiarzy...przyznać się kto jeszcze...nie wstydzić się..no dalej...
Ostatnio edytowano Pt 27 sty, 2012 22:39 przez lukas, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lukas
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 10 wrz, 2011 17:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez drink20 » Pt 27 sty, 2012 22:45

A no widzisz hehe :-) akurat wcześniej nie miałem aparatu fajnego wiec nie brałem starego, tera zawsze biorę :-) Trochę karpi na koncie jest hehe Dobrze że mam transita bo sprzęt karpiowy sami wiecie jak wygląda :-D a co jeśli chcemy łowić z wywózki to i ponton pasuje wziasc, namiot, grilla, jedzenie, piwo, zanety i oczywiście sprzet :-P wcześniej do golfa to 2 razy trzeba było jeździć hehe
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Postprzez vitesse7 » Pt 27 sty, 2012 23:00

Maciek418 napisał(a):Ładniusie :P


Mówisz o zdjęciach tej Pani czy o rybach ? ;p
Avatar użytkownika
vitesse7
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 154
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 11:29

Postprzez drink20 » Pt 27 sty, 2012 23:09

Hehe :-D zapomniałem zapytać :-P
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Postprzez chwialek » Pt 27 sty, 2012 23:18

vitesse7 napisał(a):
Maciek418 napisał(a):Ładniusie :P


Mówisz o zdjęciach tej Pani czy o rybach ? ;p


To są dwie panie... no chyba że jedna ładna Pani tak różnie na zdjęciach wychodzi.

A połów ładny, chociaż to wygląda na zbiornik komercyjny...
Drink tylko karpiówka czy próbowałeś kiedyś zabawy z karpiem na bacie?
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Postprzez drink20 » Pt 27 sty, 2012 23:30

1 pani :-)
Tak komercja, ale ryby sa juz dzikusami :-) tylko ze jest ich w miarę(nie za duzo, nie za mało), nie ma czegoś takiego ,że wrzucisz kuku i po 20min masz branie, czasem i cały weekend 2 brania są :-)
Po jednej akcji z 13kg na federku mam dość hehe :-) na leszcza rzucone a tu mało wędki nie zabrał ze sobą hehe, bat jakoś nigdy mnie nie interesował. Przy karpiowaniu jest to coś :-) o 3 w nocy budzi cie dźwięk pi,pi,pi,piiiiiiiiiiiiiiii :-D aż mnie ciary przechodzą i czekam na sezon 2012 :-D
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Postprzez lukas » So 28 sty, 2012 00:27

Drink są nawet dzwonki na telefon np. foxa :)...odjazd kapera pi.pii..piii...piiiii...piiiiiiiiiiiiiiiii...
Kaper na bacie czy na tyczce, to co innego...też jest adrenalinka jak gume wyciąga z topa..i wiesz przychodzi taki czas w wedkarstwie że juz nic tak nie cieszy jak 20 kg na macie, jak tripod prawie szykuje sie do lotu... pobijanie własnego rekordu, na dzikiej wodzie , na wodzie PZW lub komercji......co do komercji to nawet czasem tam jest trudniej, nie wszędzie ale ryba tak jest pokuta ostrożna że na dzikiej wodzie gdzie nie było wielu karpiarzy na 3 dniowej zasiadce jeżeli miśki są w łowisku to powinna być na macie dwucyfrówka...na zakończenie sezonu byliśmy na Pstrążnej i na 20 osób 40 wędek cisza przez 3 dni...nad wodą jest jeszcze takie zjawisko co nazywają integracją...hehe
może kiedyś uda się zrobić zasiadke forumową...

I chyba najważniejsze to co powinno łączyć karpiarzy i innych wędkujących
ZŁAP I WYPUŚĆ...
Avatar użytkownika
lukas
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 28
Dołączył(a): So 10 wrz, 2011 17:43
Lokalizacja: Silesia

Postprzez drink20 » So 28 sty, 2012 06:26

Dokładnie :-) Marzy mi się wyjazd na Ebro hehe. Może i na Śląsku się na ryby ustawimy :-D
Wiem ze na dzikiej wodzie bardziej cieszy, ale niestety w moich rejonach kłusownicy wyłowili 20-25cm karpie które były tam wpuszczane, na pewno jakis % został ale nie raz widziałem na czorsztynie zasiadki karpiowe, ale oprócz dużego leszcza to raczej nic ciekawego.
Dlatego nawet nie oplacam karty a wykupuje sobie roczne na żwirowni i jadę kiedy mi pasuje chce zasiadkę na weekend zrobić nie ma problemu :-) a najważniejsze nie ma syfu, brudu itp, starają się sprzątać. Karpie są ładne w tamtym roku padła 24 kg i sumy do 2m jest 5 stawów w każdym starali się urozmaicić :-)
Avatar użytkownika
drink20
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn 17 maja, 2010 13:34
Lokalizacja: Nowy Targ/Krempachy

Postprzez Maciek418 » So 28 sty, 2012 12:00

Chodziło mi o złapane okazy, a nie komentowanie urody Pań :)
Avatar użytkownika
Maciek418
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt 20 sty, 2012 17:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości