APEL z prośbą o pomoc

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez Tola » Pn 09 sty, 2012 00:00

Prażynko na tą chwilę nie pomogę ci finansowo bo nie mam takiej możliwości. Mam nadzieje że to chwilowe. Tak się jednak składa że prowadzę małe biuro rachunkowe :) Dlatego też wydrukuje sobie Twoje dane i wszystkich moich podatników urokiem osobistym zmuszę aby swoje 1% podatku przekazali na Twoje potrzeby. Zdaję sobie sprawę że to kropla w morzu ale im ich więcej tym szybciej zbierzesz kasę.

Aha i jeszcze jedno mam gdzieś chyba ze dwa może trzy nowe katalogi The book of ADA. Jeśli się przydadzą to chętnie je przeznaczę na ten cel:) Dogadamy się na PW;) A z czasem może jeszcze coś wynajdę ;)
Tola
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt 02 gru, 2011 08:44
Lokalizacja: CK

Postprzez prazynka » Pn 09 sty, 2012 00:26

Świetnie!
Prażynka

Podaruj mi proszę swój 1%

W PIT należy wpisać- tylko numer KRS 0000186434.
W informacjach uzupełniających - cel szczegółowy 1 % : Renata Szot ID. 274 / S

http://pomozchodzic.pl
Avatar użytkownika
prazynka
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 34
Dołączył(a): Śr 30 mar, 2011 15:39
Lokalizacja: Tychy

Postprzez gosieks83 » Cz 19 sty, 2012 18:15

Ponieważ nie chcę z konta firma wystawiać aukcji charytatywnych, podaj mi na PW swój adres to ci wyślę parę rzeczy i kilka zdjęć na maila :) a później będę odsyłać ludzi do twojej aukcji :)

Pomyślałam również o tym, żeby w lutym 30% dochodu ze sprzedaży karm serii FOR HAPPY SHRIMPS na wyznaczonych i odpisanych aukcjach - przeznaczyć na pomoc dla ciebie, nie wiem tylko jak to formalnie rozegrać - jak masz pomysł to daj znać PW albo mailem: gosieks@gmail.com

Pozdrawiam
Gocha
"Zawsze bądź sobą.
Chyba, że możesz być Batmanem.
Wtedy bądź Batmanem." :-P


Obrazek
Avatar użytkownika
gosieks83
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 278
Dołączył(a): Pt 09 lip, 2010 09:53
Lokalizacja: śląsk

Poprzednia strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron