ZANIM KUPISZ NA ALLEGRO...OCENA SKLEPÓW ONLINE

Otwarta 24h/dobę 7 dni w tygodniu kawiarenka.
Dla tych którzy nigdy nie mają dosyć pisania

Moderator: =Fresz=

Postprzez =Fresz= » So 07 mar, 2009 10:02

IQUITOS
WWW.IQUITOS.PL

Ciąg dalszy historii :-D po jednym dniu kasy nadal nie było od nich więc kolejny mail a awizo już leżało na biurku. Na następny dzień doszła kasa. Poszłem odebrać na poczte lampe przyszłem do domu i kolejne zdziwienie bo lampa inna niż w opisie ale chociaż wymiary zachowane i firma heh no więc kolejny mail do nich. ich odpowiedź że mogę odesłać im i zwrócą kasę albo w ramach rekompensaty dostanę jakiś pokarm. Wybrałem to drugie bo lampe potrzebuję jak widać na zamieszczonych fotkach w galerii :lol:
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Postprzez andrzej » Cz 12 mar, 2009 22:11

roslinyakwariowe.pl
-----------------------

zamówiłem u nich 2 szt weepinga w poniedziałek wieczorem, przelałem im od razu kasę - całe 56 zł :oops: i dziś juz mam go w domu. Byłby wczoraj gdyby nie kurier GLS-a, któremu po południu juz nie chce się rozwozić. Paczka porządnie zapakowana, dwa pudełeczka z naprawdę sporą ilością mchu - w jednym gratis w postaci małego tigera, niestety już był w krainie zielonych glonów. Ogólnie ocena pozytywna.
andrzej
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): So 31 sty, 2009 19:55
Lokalizacja: Łódź

Postprzez batman-ka » Cz 26 mar, 2009 21:18

EURONOVA (Aquanova Brodnica)
---------------------------------------
Zamówiłam 3 lampy do akwarium aquanova i 2 są połamane,jedna porysowana i odpryśnięta,nie sądzę,żeby to była wina kuriera,raczej spad z przeceny,teraz rozumiem promocję ,prosiłam o wysyłkę pocztą,a dostałam kuriera,kosztowało mnie wiele zdrowia dogadanie odbioru
Napisałam do innych użytkowników i zobaczymy czy lampy tylko ja mam połamane.Zresztą swoją odbierze jutro pewnie Findziu i będzie wiadomo.
upgrade:
lampy mi wymienią,podobno to kurier,inni dostali całe lampy więc nie mam podstaw do oskarżania firmy,ogólnie na kontakt nie narzekam,jest bardzo dobry i wysylka ekspresowa.Wszystko miło załatwione.
upgrade:
sprawa załatwiona od ręki,dostanę nową lampę,miło i szybko,polecam bo same lampy są super i tanie.

Obrazek
Ostatnio edytowano So 28 mar, 2009 12:04 przez batman-ka, łącznie edytowano 3 razy
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kamil921023 » Cz 20 sie, 2009 12:30

Kasandra
http://allegro.pl/my_page.php?uid=1779575
Zamawiałem u niej ok. 20 sztuk roślin, a doszło do mnie 35!Dodano więcej sadzonek 2 gat. i 3 nowe,niezamawiane gat.Rośliny doszły w ciągu 2 dni,b.dobry kontakt,towar bezpiecznie zapakowany.Ja polecam.
10/10

Aquarid
http://www.allegro.pl/sklep/3946765_aquarid
Zamawiałem ok.15 sadzone i w takiej liczbie doszły ;-) Przesyłka przyszła w ciągu 2 dni.Dobry kontakt,towar dobrze zapakowany.Polecam
9/10
Avatar użytkownika
Kamil921023
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 222
Dołączył(a): N 16 sie, 2009 12:27
Lokalizacja: Nowe

Postprzez batman-ka » Wt 20 paź, 2009 16:12

Akwarystyczny24.pl
-----------------------

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=12343458

sklep internetowy i allegro w jednym,jestem bardzo zadowolona,pomoc na gg od ręki,2 razy w różnych godzinach,czas oczekiwania na info 2 minuty,można się łatwo dogadać,za wysyłkę płaci się raz,rano zrobiłam zakupy a za godzine miałam wysłany towar i info na mailu,po prostu rewelacja,do tego 3 rodzaje kont do wyboru

Dodam iż towar dostałam po 1,5 dnia więc super szybko,pokarmy świeże ,wszystko super,kontakt nadal od ręki :-) Lepszego sklepu dawno nie uświadczyłam na allegro
Ostatnio edytowano Cz 22 paź, 2009 12:46 przez batman-ka, łącznie edytowano 1 raz
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez leszcz25 » Wt 20 paź, 2009 20:52

Użytkownik "Thundra" jak dla mnie jest bardzo nie uczciwym sprzedawcą (żeby nie napisać "oszustem") ;)
Kiedy zamawiałem podłoże AS II+ miał najniższą cenę, ale tu kończą się pozytywy i zaczynają realia ! Pieniążki wysłałem zaraz po zalicytowaniu przedmiotu po około tygodniu wyszukałem telefon kontaktowy w celu uzyskania informacji o przesyłce, niestety zero odzewu z drugiej strony słuchawki ;/
Napisałem maila w którym prosiłem o informację o terminie wysyłki niestety stało się to samo jak w przypadku telefonu "zero odzewu".
Nie wytrzymałem i po upływie 3 tygodnia napisałem ostrymi słowami, że mam wszelkie dane dotyczące wyłudzenia pieniędzy włącznie z zawiadomieniem administracji serwisu "Allegro" i policji o zaistniałej sytuacji .
Wtedy nagle oświeciło szanownego sprzedającego, że nie ma obecnie tego podłoża na stanie i sam czeka na nie od swojego dostawcy.
Poprosiłem o zwrot wpłaconej gotówki i po 2 dniach odzyskałem swoje pieniądze.
Tylko kto zwróci mi za stracone nerwy ?? :-?
Ostatnio edytowano Wt 20 paź, 2009 20:54 przez leszcz25, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
leszcz25
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 114
Dołączył(a): N 06 wrz, 2009 20:47
Lokalizacja: Środa Śląska

Postprzez Haszczuś » Pn 22 lut, 2010 22:40

Iquitos (lub użytkownik Thundra na allegro)

niedziela zamówienie, przelew, poniedziałek - mam nadzieję, że realizacja i wysłanie, wtorek - nie wychodzę z domu, bo to kurier...

po Waszych opiniach aż strach się bać, co to będzie :/ no zobaczymy... 8-)

dzień 2. rzeczy zamówione tego samego dnia w innym sklepie już dotarły,
iquitos - brak odpowiedzi na maila po próbie kontaktu.

wieczorem udało mi się dodzwonić, miły pan poinformował mnie, że mam dzwonić pomiędzy 9 a 17. była 18:30...

dzień 3. nikt nie odbiera :P kontaktu mailowego brak w dalszym ciągu.

za 11 razem, dodzwoniłam się, "postarają się do piątku wysłać" (zamawiałam w niedzielę).

dzień 4 i 5 - czekammmm.

dzień 19... dodzwoniłam się do sklepu - mojego akwarium brak :roll: mają oddzwonić i powiedzieć, jakie są :roll: :evil:

edit: nie oddzwonili, za to dostałam maila że wysłali. czyli akwarium się znalazło. za to odczynników sery (choć teraz to już nie wiem, bo zamówiłam watę sery i odczynniki jbl - ciekawe co do mnie dotrze) nie było więc zamiast się spytać czy chcę zamiennik, to mi zwrócić mają kasę na konto.

ŻENUA. nie polecam, 19dniowa przygoda z iquitos...
Ostatnio edytowano Wt 09 mar, 2010 15:26 przez Haszczuś, łącznie edytowano 8 razy
Avatar użytkownika
Haszczuś
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 97
Dołączył(a): So 13 lut, 2010 19:51

Postprzez Witek Miszczak » Cz 11 mar, 2010 14:21

Wow, fajnie poczytać co sądzicie o obsłudze, bo też mi się zdarza popełniać wymienione przez Was grzechy bez świadomości, że to tak irytujące. Mam propozycję - jeżeli już będziecie chcieli skorzystać z mojego serwisu http://www.allegro.pl/show_user_auction ... d=13643142
napiszcie, że jesteścię z takiego lub innego forum - postaram się obsłużyć tak dobrze jak się da, a może jeszcze rabat dorzucę...

Tak czy siak pozdrawiam wszystkich. I tych co mnie nie lubią i tych co mnie bardzo nie lubią.
Avatar użytkownika
Witek Miszczak
Potencjalny Maniak
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt 09 mar, 2010 19:15

Postprzez dig » Cz 11 mar, 2010 20:36

Witek Miszczak napisał(a):... jeżeli już będziecie chcieli skorzystać z mojego serwisu
napiszcie, że jesteścię z takiego lub innego forum - postaram się obsłużyć tak dobrze jak się da, a może jeszcze rabat dorzucę...

A co z pozostałymi klientami? dla nich już się nie postarasz? ;-)
dig
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn 03 lis, 2008 20:30

Postprzez Witek Miszczak » Cz 11 mar, 2010 21:11

Staram się dla wszystkich jak mogę (czasem nie mogę?!...). To taki biznes, na którym ciężko coś zarobić, ale niezła frajda. Chciałem tylko dodać extra obsługę i rabaty dla forumowiczów, a inni... cóż. I tak mają dość tanio i nieźle.
Avatar użytkownika
Witek Miszczak
Potencjalny Maniak
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt 09 mar, 2010 19:15

Postprzez krzych0062 » Cz 11 mar, 2010 21:14

Witku...nie wiem, czy jesteś zarejestrowany na "Łodzkim Forum..", ale dopytują się o Twe sklepy... ;-)
krzych0062
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 110
Dołączył(a): So 16 sty, 2010 19:08
Lokalizacja: Łódź/Grudziądz

Postprzez Witek Miszczak » Pt 12 mar, 2010 21:29

Tam jeszcze nie... nie wiem czy mogę. Byłem założycielem i pierwszym prezesem ŁSAiT, a później... szkoda gadać.
Avatar użytkownika
Witek Miszczak
Potencjalny Maniak
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt 09 mar, 2010 19:15

Postprzez krzych0062 » Pt 12 mar, 2010 21:35

Witek Miszczak napisał(a):Byłem założycielem i pierwszym prezesem ŁSAiT, a później... szkoda gadać.

Coś niecoś słyszałem...choć ćwierć wieku już nie mieszkam w Łodzi :-/ No cóż...
krzych0062
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 110
Dołączył(a): So 16 sty, 2010 19:08
Lokalizacja: Łódź/Grudziądz

Postprzez jabol » So 13 mar, 2010 10:36

czy fotki "zwierzakow" na allegro - to Twoje autorskie zdjecia ?
jabol
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz 11 mar, 2010 21:21

Postprzez Witek Miszczak » Pn 15 mar, 2010 15:16

Niestety, nie mam sprzętu, więc korzystam jak inni (niektórzy) z sieci, najczęściej z serwisów firm dostawców.
Avatar użytkownika
Witek Miszczak
Potencjalny Maniak
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt 09 mar, 2010 19:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do CAFE DEL MAR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości