uwaga do działu sprzedam


Podziel się z nami swoimi pomysłami na rozwinięcie forum.

Moderator: =Fresz=

Czy zgadzacie się na blokowanie tematów w dziale sprzedam? Info- patrz post 1 i 2.

TAK
6
25%
NIE
18
75%
 
Liczba głosów : 24

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez tomek.b » Wt 10 cze, 2014 22:25

Krzysiek, bo wyjdzie na korupcje! ;)
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: Odp: uwaga do działu sprzedam

Postprzez =Fresz= » Wt 10 cze, 2014 22:36

Ale to wtedy nie mech a biała koperta by musiała przyjść:P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez barus9 » Śr 11 cze, 2014 07:29

Chwialek poczytaj sobie jeszcze raz swoje wypowiedzi na innym forum i odpowiedz NAM na pytanie
CZEGO TY TU SZUKASZ?

http://www.shrimp.pl/viewtopic.php?f=37&t=698" target="_blank
http://www.shrimp.pl/viewtopic.php?f=37&t=693" target="_blank
barus9
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 469
Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 12:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez =Fresz= » Śr 11 cze, 2014 07:55

Chłopaki "Dejta spokój!" ;-) w tym momencie przydała by się blokada wątku Haze :->
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Haze » Śr 11 cze, 2014 08:15

Jeszcze trochę, bo w zablokowanym nie da się głosować.
Zamknę i poczyszczę wątek jutro rano, więc jak ktoś ma coś do dodania, to niech napisze lub zamilknie na wieki :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Haze
Moderator
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 15:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Dakota » Śr 11 cze, 2014 14:41

Od siebie dodam tylko, że nie rozumiem idei zamykania wątku z ogłoszeniem, jeśli nie dochodzi do łamania Regulaminu/norm społecznych czy netykiety.
Tak samo nie rozumiem zarzutu:
tymczasem mam wrażenie że zastępuje on portale aukcyjne lub staje się tablicą do zamieszczania linków do aukcji. Niektóre ogłoszenia są prowadzone w sposób ciągły czystko zarobkowy.

A gdzie ma się ogłaszać ktoś, kto chce coś sprzedać związanego z krewetkami? Na forum o wizażu czy o elektronice? ;-)
Jeśli admin/moderator forum nie widzi problemu w tym, że ktoś się ogłasza "w sposób ciągły czysto zarobkowy" - to dlaczego Ty widzisz problem? Chcesz - kupuj, nie chcesz - nie kupuj.
Merytoryczne dyskusje co do cen uważam za zasadne, zwłaszcza, że mogą one uświadamiać kupujących i sprzedających. Znam osoby, które chcą sprzedać różne rzeczy za abstrakcyjne pieniądze i wynika to nie tyle z chciwości, co zwykłej niewiedzy.

Oczywiście oferty konkurencyjne nie powinny być umieszczane wątku innej osoby - tego nie reguluje Regulamin, a podstawowe normy społeczne.
viewtopic.php?f=5&t=7538 - 31,5l - hybrydy
Avatar użytkownika
Dakota
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1202
Dołączył(a): Cz 10 kwi, 2014 11:46

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez mirkocis » Śr 11 cze, 2014 15:13

Podpisuje się pod tym co pisze Dakota. Jak dla mnie nic dodać, nic ująć :-)
Avatar użytkownika
mirkocis
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 326
Dołączył(a): N 23 lut, 2014 14:24
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Rafal1990 » Śr 11 cze, 2014 16:08

Czyżby ktoś chciał zdobyć "morwę kolor"? :-P :-P :-P :mrgreen:
54l - Crystal red ss-ssss
37l- Sakura Red
37l-
30l- Deep blue tiger/blue tiger
Avatar użytkownika
Rafal1990
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt 12 kwi, 2013 07:27

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez chwialek » Śr 11 cze, 2014 16:48

barus9 napisał(a):CZEGO TY TU SZUKASZ?

Wiedzy. Jak pewnie wiecie lub nie wiecie nie jestem powiązany z żadnym forum, nie jestem sprzedawcom, naciągaczem itp. Nie uznaję zasady kopnij konkurenta w ... bo sprzedaje więcej krytykując innych.
Czytając wątek przytoczony skarbonka czy hobby wiesz, że dla mnie to hobby. Czy pomagam bezinteresownie - z czystym sumieniem mogę odpowiedzieć, że tak. Czy udzielam się na forum dla hmmm nabicia ilości postów - nie. Dla zarobku i zdobycia zaufania klienta- też nie. Czy robię z dzieciaków pojawiających się na forum jelenia, w stylu daj kieszonkowe za 5 gałązek mchu :)


Edycja...
Przepraszam za zbędne zamieszanie. Nic nie jest wykasowane w wątku poza moim zbędnym postem, nie zauważyłem 2 stron.
Ostatnio edytowano Śr 11 cze, 2014 17:04 przez chwialek, łącznie edytowano 3 razy
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Kaledon » Śr 11 cze, 2014 16:52

Śledzę ten "wątek" od początku i jak do tej pory nie zauważyłem żeby znikł choć jeden post. Mam nadzieje, że mod ma wgląd kto jak głosował :mrgreen: I wszystko będzie jasne. Czy to początek pewnych dziwnych działań. Jak krewetki z papierkiem.

A co do działu sprzedaż pomysł z pierwszego postu jest poroniony. Każdy ma prawo dopytać odnośnie sprzedawanego przedmiotu czy robali.
Kaledon
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 259
Dołączył(a): Wt 01 lis, 2011 13:30
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Tasior » Śr 11 cze, 2014 17:27

No ja też zgadzam się z większością. I kolego chwialek Twoje posty odebrałem osobiście jako atak na forum...
A dlaczego?

Otóż dlatego
chwialek napisał(a):Twierdzicie, że forum żyje... sklepikiem kilku osób, a może fotogalerią 500 zdjęć jednego akwarium/regału? Ciekawe że nikt tutaj oficjalnie nie napisze że sprzedaż wody utlenionej w cenie 35zł/litr jest super interesem- rzeczywisty koszt 1 litra to hmm max 5zł. Że krewetka CR A może rodzić piękne SSS. I odwrotnie po SSSS mogą zdarzać się A lub C. Szkoda, że gdy pewien sprzedawca twierdził iż sprzedaje crystale z wody kranowej i piasku kwarcowego to nikt go nie wyprowadzał z błędu, wręcz był promowany.


Po pierwsze co to ma wspólnego z założonym przez Ciebie tematem?
Po drugie skoro masz taką wiedzę i WIESZ TO WSZYSTKO to czemu masz do innych pretensje a sam się tą wiedzą nie podzieliłeś?? Jest to dla mnie co najmniej dziwne....

Jak Ci jest tutaj tak źle to na cholerę tu zaglądasz? Po to aby przeglądać500 zdjęć i potem szydzić z forumowiczów takimi tekstami?? Przecież wcale nie musisz tutaj wchodzić.
Ja jak nie chce gdzieś wchodzić to zwyczajnie nie wklepuje adresu danej strony w przeglądarce. Nie jest to trudne, uwierz.
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Haze » Śr 11 cze, 2014 17:53

Ja nadal nie kojarzę o co chodzi z crystalami na kranówie i przebijaniem ofert na giełdzie, nie przypominam sobie, żeby ktoś odpisał: a ja mam lepsze za 10pln mniej.
Pamiętam tylko jak się śmialiśmy na czacie z jednej z aukcji na allegro, na której były crystale z kranówki...
Obrazek
Avatar użytkownika
Haze
Moderator
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 15:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez chwialek » Śr 11 cze, 2014 19:54

PS. Założenie tematu nie było ankietą a szukaniem pomysłu na opanowanie działu sprzedam. Większości pasuje obecna sytuacja w dziale sprzedam, więc dostosuję się do zdania większości.

Urażonych, obrażonych przepraszam.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez SUHY » Śr 11 cze, 2014 21:15

Nie ma co zmieniać , jeśli ktoś uważa ze komentarz w jego ogłoszeniu popsuje jego sprzedaż to wystarczy podpisać ze nie życzy sobie komentarzy .
Pewnie znaleźli by sie tacy na których podziałało by to jak płachta na byka ale to już natura ludzka i nie ma sensu z tym walczyć , zawsze można poprosić "władce " forum o usuniecie .
Z drugiej strony ktoś komu nie podoba się komentowanie w tym dziale w moich oczach jest potencjalnym naciągaczem . (proszę sie mnie nie czepiać to moje zdanie do którego mam prawo ).
Bo kiedy FRESZA po korci by sie wtrącić (hihi) , Albo cena bez sensu , albo karmnik z tesco za 30 pln ( a są po 2,50 ) Albo cynamon w cenie 500 pln za kilo .
W takich przypadkach da sie złapać tylko początkujący naiwniak , sądząc ze gdy ogłoszenie jest na forum to w pewnym stopniu jest uczciwe .
I uważam że tak jak "nagradzamy " uczciwość trzeba ukrócać próby rolowania ,i komentowanie w dziale sprzedam jest jak najbardziej potrzebne .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: uwaga do działu sprzedam

Postprzez Haze » Cz 12 cze, 2014 09:52

Zastaje jak jest.
Dziękuję za dyskusję.
Obrazek
Avatar użytkownika
Haze
Moderator
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 15:39
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

Powrót do UWAGI NA TEMAT FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron