Usuwanie tematów


Podziel się z nami swoimi pomysłami na rozwinięcie forum.

Moderator: =Fresz=

Re: Usuwanie tematów

Postprzez chwialek » Wt 28 paź, 2014 11:11

A temat brzmii Fresz i jego problemy? Zastraszanie zostaw dla siebie i proszę nie pisz mi w pw że grozi mi ban ostrzeżenie czy coś w tym stylu. Złamałem regulamin pisząc tamten post? Nie więc zostaw sobie takie teksty jak napisałeś w PW.

Nie masz ochoty dyskutować... a ja nie naruszam regulaminu, a pisać zgodnie z własnym zdaniem chyba nie jest zakazane... więc chyba Twoje ostrzeżenie w PW ma się nijak do regulaminu, a może teraz tylko Fresz może pisać co uważa za słuszne...
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: Usuwanie tematów

Postprzez =Fresz= » Wt 28 paź, 2014 11:18

Temat brzmi usuwanie tematów i tego się trzymaj. Ty masz chłopie na prawdę problem z czytaniem ze zrozumieniem jeżeli chodzi o moje pw do Ciebie.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie tematów

Postprzez chwialek » Wt 28 paź, 2014 11:20

Fresz nie próbuj mnie obrazić... jesteś modem zachowuj się jak moderator.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Re: Usuwanie tematów

Postprzez =Fresz= » Wt 28 paź, 2014 11:21

Ty już mnie obraziłeś.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie tematów

Postprzez tomek.b » Wt 28 paź, 2014 11:26

Krzysiu, wybacz ale...
IMHO, Twoimi zadaniami jest pozyskiwanie jak największej ilości osób na forum i utrzymywanie forum w zdrowej i miłej atmosferze. Powinieneś być "negocjatorem-rozjemcą-zgodzicielem" a nie agresorem i grozicielem. I nie ważne czy ktoś Cie kopnie w tyłek, czasami dumę trzeba schować z uwagi na pozycję jaką zajmujesz.
Z całym szacunkiem ale nikt nie powinien się Ciebie bać ani unikać lub odchodzić z forum z powodu konfliktu z Tobą.
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: Usuwanie tematów

Postprzez spining133 » Wt 28 paź, 2014 11:36

Tomek moderator to nie osoba którą można kopnąć w tyłek , wręcz odwrotnie ;-)
spining133
 

Re: Usuwanie tematów

Postprzez =Fresz= » Wt 28 paź, 2014 11:37

Oczywiście. Ja zadałem pytanie czy chcecie żebym był tym który ostrzega i banuje czy ten który ma żyć w jak najlepszych komitywach. Jeżeli Kaledona posty dotyczą mojej osoby to według Was co powinienem zrobić? On będzie na forum oczerniać moją osobę i stawiać w najgorszym świetle a ja nie mam takich postów usuwać i komentować? może rzeczywiście ja się nie nadaję na moderatora i wtedy będę mógł sobie dyskutować heh Ja nikomu nie insynuuję tego aby odchodził z mojego powodu, daję tylko do zrozumienia że nie jestem osobą na której można wieszać psy.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie tematów

Postprzez tomek.b » Wt 28 paź, 2014 11:49

Oczywiście nie insynuujesz ale do tego najprawdopodobniej dojdzie.
Nie chcę napisać jak powinieneś postępować bo napewno tego nie lubisz ale moderator to bezstronny Szwajcar i zimny Fin, hehe.
Ten konflikt spowodowany jest prawdopodobnie Waszymi charakterami, czyli: moje musi być na wierzchu. Ech, Twardziele!
Wypić piwo i "nie odbijać tej piłeczki". Love Bracia! ;-)
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: Usuwanie tematów

Postprzez =Fresz= » Wt 28 paź, 2014 12:00

Tomek ze mną byś nawet zajarał :-P ja ludzi kocham i szanuję ale tak jak zauważyłeś dwóch charakternych się dorwało heh Nie jednej osobie na tym forum pomogłem podpowiedziałem co i jak ma zrobić, oddałem za free rośliny krewetki pokarmy bo ja nie traktuje tego hobby jak główne czy poboczne źródło dochodu i przyjemnie jest kiedy ktoś jest zadowolony z późniejszych wyników. Dobra więcej nie piszę bo zaraz będziecie pisać o jak się teraz nad sobą użala.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie tematów

Postprzez TitaniC » Wt 28 paź, 2014 13:00

Nie zapominajmy od czego jest to forum ;-) nie żeby mam robić dobrze, a dla krewetek ;-)

WySwiftowane z Galaxy S4 na Tapatalk'u
Avatar użytkownika
TitaniC
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 128
Dołączył(a): Wt 07 paź, 2014 08:41
Lokalizacja: Suwałki

Re: Usuwanie tematów

Postprzez Tasior » Wt 28 paź, 2014 13:56

Grubo :D

BTW odkąd pamiętam ZAWSZE ale to ZAWSZE znajdzie się koleś który kupi krewetki a potem będzie wołał POMOCY. Od tego nie uciekniecie... Chyba, że przerobicie forum na bloga to wówczas nie będą pisac, tylko czytać ;)
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Usuwanie tematów

Postprzez TitaniC » Wt 28 paź, 2014 13:59

I wtedy zamiast ganić go za to co zrobił, trzeba pomóc biednym krewetkom i starać się o ich przetrwanie udzielając cennych porad lub odsyłać do konkretnego tematu :)
Avatar użytkownika
TitaniC
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 128
Dołączył(a): Wt 07 paź, 2014 08:41
Lokalizacja: Suwałki

Re: Usuwanie tematów

Postprzez Tasior » Wt 28 paź, 2014 14:01

TitaniC z tego co wiem to tak się robi, a tutaj aby to wywnioskować aż 6 stron zapisaliście :D
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Usuwanie tematów

Postprzez tomek.b » Wt 28 paź, 2014 14:25

TitaniC napisał(a):I wtedy zamiast ganić go za to co zrobił, trzeba pomóc biednym krewetkom i starać się o ich przetrwanie udzielając cennych porad lub odsyłać do konkretnego tematu :)


Przecież to Twój obowiązek pomóc twoim krewetkom i starać się o ich przetrwanie. Medoty pomocy już otrzymałes więc działaj.
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: Usuwanie tematów

Postprzez tomek.b » Wt 28 paź, 2014 14:51

Tasior, tak przy okazji i dla urozmaicenia tego tematu.

Twoje forum kulawo u mnie chodzi na urządzeniach mobilnych. Tak jest czy to jakiś problem u mnie?
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do UWAGI NA TEMAT FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości