Elektroniczny miernik PH

Czyli wszystko co wrzucamy do akwarium;-)

Moderator: =Fresz=

Elektroniczny miernik PH

Postprzez SkoFij4k » So 22 sty, 2011 09:43

Witam mam pytanko do osób posiadających taki "bajerek", czy to działa i czy jest dokładne?? Niestety na forum nie znalazłem podobnego tematu wszędzie tylko te kropelki :). Sam posiadam testy kropelkowe JBL niby fajnie bo do skrzyneczki z testami można dokupywać uzupełnienia po 10zł wiec nie ma tragedii ale mnie bardziej interesuje wygoda posiadam 4 zbiorniki w najbliższym czasie jeszcze 2 mam zamiar dostawić nom i każdy takie sprawdzanie zabiera trochę czasu a takie miernik elektroniczy 100zł ale podobno "klik" i od razu mamy wynik (tak jest w opisach produktów) Wiec pytanie od osób które posiadają czy to działa tak pięknie jak opisują czy lepiej dalej bawić się z kropelkami ???
SkoFij4k
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz 08 kwi, 2010 11:22
Lokalizacja: Oborniki Śl

Postprzez Ronin79 » So 22 sty, 2011 18:23

Też tak myślałem.
Niestety życie zweryfikowało poglądy. Kupiłem taki z nie wysokiej pułki cenowej i nadaje się on na zabawkę dla dzieci. Do tego sprzedawca się pomomo gwarancji wypina na klienta. Przekłamania rzędu 4-5 ph kwalifikują go do wymiany. Nie jest to odosobniony przypadek, więc jeśli chcesz to kup, ale zainwestuj w firmowy, chociaż ich cena już nie jest taka atrakcyjna.
Ronin79
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 85
Dołączył(a): N 18 maja, 2008 21:52
Lokalizacja: Siedlce


Powrót do KORZENIE,OZDOBY, BAJERY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron