Ułożenie korzenia a kaskada

Czyli wszystko co wrzucamy do akwarium;-)

Moderator: =Fresz=

Ułożenie korzenia a kaskada

Postprzez majusia10 » Cz 10 lut, 2011 22:41

Witam!

Jestem na etapie kompletowania sprzętu niezbędnego do uruchomienia zbiornika 40x25x25 cm czyli standardowej 25l :) Planuje trzymać w nim krewetki yellow, podłoże to Shrimp Sand Aqua-Artu, do tego korzeń widoczny na zdjęciu i roślinki - mchy, jakiś trawniczek i microsorium, ale to się jeszcze okaże, co uda mi się kupić.

W chwili obecnej chce uruchomić akwa, ale nie wiem w którym miejscu umieścić filtr (kaskada Hagena Aqua Clear 30) - muszę wyciąć miejsce w pokrywie, stąd miejsce filtra nie może już ulec zmianie. Mam do Was prośbę o pomoc w tej sprawie na podstawie załączonych fotek.

Osobiście uważam, iż powinien on znajdować się na tylniej ścianie po prawej stronie, aczkolwiek ze względu na konstrukcję pokrywy wolałbym aby był na tylnej scianie po lewej - kwestia tylko mchów które będą rosły w tamtej części akwa - jak reagować będą na strumień wody? Jeśli nie będzie im to przeszkadzać to się ucieszę :D hehe

Z góry dzięki za pomoc :)
Marcin :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Przepraszam za jakość zdjęć, ale lustrzankę pożyczyłem :D
Ostatnio edytowano Cz 10 lut, 2011 22:44 przez majusia10, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
majusia10
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 09 lut, 2011 10:46

Powrót do KORZENIE,OZDOBY, BAJERY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron