Bucephalandra kolejne zamówienie

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez matu » Pn 17 kwi, 2017 19:52

stan_shrimps napisał(a):jeżeli nie mieszkasz w Tarnowie, a skoro poczta jest zamknięta w sobotę to myślę że mieszkasz poza, to mieszkasz pewnie w strefie B paczki 24. Kuba nadał moją paczkę w środę po 18, więc doszła wczoraj na moją pocztę po 15:30, gdybym jej nie odebrał to utknęła by tak jak Twoja na poczcie, bo listonosz do mnie przynosi paczki 24 po 48 godzinach i to jest norma dla strefy B paczki 24.

Paczki 24 nadaje się do 14, nie do 18.... tu jest problem.
Avatar użytkownika
matu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1089
Dołączył(a): Cz 07 sie, 2014 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez =Fresz= » Pn 17 kwi, 2017 20:03

Do 15 ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez matu » Pn 17 kwi, 2017 20:03

OK, prawda, ale to nie 18....
Avatar użytkownika
matu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1089
Dołączył(a): Cz 07 sie, 2014 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez =Fresz= » Pn 17 kwi, 2017 20:09

Tak każdy powinien o tym wiedzieć że ostatnie przesyłki priorytetowe TRZEBA wysłać przed 15 żeby wyszły z poczty gdzie jest nadana, inaczej LEŻY do następnego dnia. Chyba że wysyłka jest z punktu centralnego danego miasta wtedy wyjdzie jeszcze tego samego dnia nawet wysyłając o 18.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez stan_shrimps » Pn 17 kwi, 2017 20:17

Oczywiście że gwarantem wysłania ich w tym samym dniu jest nadanie do 15. Napisałem 18 bo tak Kuba wysyłał.
Jeżeli wyśle się później to też mogą dojść na następny dzień, ale już nie wszędzie. Niektóre poczty mają drugie odbiory ok. 17 a główna poczta w Rzeszowie przed 20. Różnie to bywa...ale to już jest loteria bo te nadane po 15 są traktowane jak wysłane w dniu następnym.
stan_shrimps
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 387
Dołączył(a): Wt 26 mar, 2013 01:09

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez crusta » Wt 18 kwi, 2017 21:02

Ja dziś otrzymałem paczkę i to co zamawiałem to przeszło. Także jest ok i jakby co pisze się na następne zamówienie
Caridina
Avatar użytkownika
crusta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 115
Dołączył(a): Wt 13 kwi, 2010 16:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez cthulhu » Śr 26 kwi, 2017 13:37

1kubus napisał(a):Kochani. Informacja od naszego Indo. Przede wszystkim przeprasza za ostatnie zamieszania z brakami. To zamówienie jest specjalne. Napisał że jeszcze nigdy nie dał tyle gratisów. Chce w ten sposób wynagrodzić Nam stresy i nerwy. Jesteśmy jego bardzo dobrym klientem i dba o Nas. Tym razem rekompensuje domniemane pomyłki i braki gratisami. Gdyby ktoś był niezadowolony z zamówienia i ewentualne bonusy nie pasowały w ramach teoretycznego braku, oddaje $$. Pisał że kilku mógł niedopakowac, mógł się pomylić, jest tylko człowiekiem i szczerze przeprasza. Prosi o wyrozumiałość. Starał się wszystko załatwić, by było dobrze.
Reasumując. Jak coś nie gra i jesteście niezadowoleni-piszcie ja składam reklamację i Indo oddaje kasę.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka




Bucki do mnie wczoraj dotarły. Jestem zadowolony,ale byłbym bardziej, gdyby w zamówieniu nie było braków. Ja rozumiem, że Indo jest tylko człowiekiem i może się pomylić, ale jeśli poważnie traktuje swoich klientów to mógłby również poważniej podejść do nadania przesyłki. Być może dla Indo, który cyklicznie i hurtowo sprzedaje Kubie bucki jest to nieistotne, bo braki będzie wyrównywał w następnym zamówieniu,( tak jak to miało miejsce w tym zamówieniu). Jednak dla mnie- jako jednorazowego klienta (brałem drugi raz, ale tym razem współzamaiwałem z 3 osobami, które pierwszy raz zamawiały) jakikolwiek brak bucek jest już istotny, bo cóż mi po tym, że Kuba w następnym zamówieniu dostanie więcej gratisów skoro bucki, które ja zamawiałem do mnie nie dotarły.

Piszę to z intencją by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Ogólnie to zamówienie było dla mnie jakieś pechowe. Najpierw złe zaadresowanie wysyłki, a na koniec braki w zamówieniu. Fajnie, że Kuba chciał zrekompensować jakoś tą zwłokę dając 3 bucki w gratisie, ale mimo to jestem zawiedziony brakiem w podstawowym zamówieniu. Nawet jeśli nie dało się tego uniknąć, to było dużo czasu na powiadomienie o tym, że wysyłka idzie niekompletna.
Avatar użytkownika
cthulhu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 532
Dołączył(a): N 06 gru, 2015 08:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez Agnieszk » Śr 26 kwi, 2017 19:48

Tak to bywa w życiu Indo jest tylko Człowiekiem jak ktoś mi kiedyś napisał a szkoda, że nie biznesmenem. Pozdrawiam Agnieszka
Agnieszk
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 223
Dołączył(a): Cz 13 paź, 2016 14:07
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez pit1608 » Wt 09 maja, 2017 11:06

Witam serdecznie, jestem tu nowy więc przepraszam z góry. Piszę z zapytaniem kiedy by było nowe zamówienie na bucki. I jak to wygląda z zamówieniem czy trzeba zamówić caly koszyk, czy na sztuki. Pozdrowionka dla wszystkich :)
pit1608
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr 18 sty, 2017 13:12
Lokalizacja: Łódź / Inowrocław

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez odin » Wt 09 maja, 2017 12:47

Można koszyk 40-45$ za koszyk 3-5 gatunków i można na sztuki co się chce i wg cennika. A kiedy ... to musisz być czujny, mieć reflex i śledzić forum.
Avatar użytkownika
odin
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt 28 cze, 2016 13:35

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez pit1608 » Wt 09 maja, 2017 13:55

A jeżeli mogę jeszcze zapytać to w jakich cenach są sztuki.
pit1608
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr 18 sty, 2017 13:12
Lokalizacja: Łódź / Inowrocław

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez odin » Wt 09 maja, 2017 14:01

1,8 większość, ciekawsze 3-6$, najdroższa 20$ ale niedostępna. Na początku tematu masz link do cennika tam możesz poszukać szczegółowo, na początek proponuje koszyk to będziesz miał dużo i najtaniej wychodzi.
Ostatnio edytowano Wt 09 maja, 2017 14:04 przez odin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
odin
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt 28 cze, 2016 13:35

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez matu » Wt 09 maja, 2017 14:04

pit1608 napisał(a):A jeżeli mogę jeszcze zapytać to w jakich cenach są sztuki.

Na początku wątku albo gdzieś w środku też masz cenniki w xls.
Avatar użytkownika
matu
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1089
Dołączył(a): Cz 07 sie, 2014 16:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez Krzysiek_ae » N 22 lip, 2018 13:31

hej zamawianie jeszcze bucki na kosze?
Krzysiek_ae
Potencjalny Maniak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N 22 lip, 2018 13:27

Re: Bucephalandra kolejne zamówienie

Postprzez Pawel M » Pn 23 lip, 2018 07:09

Krzysiek_ae napisał(a):hej zamawianie jeszcze bucki na kosze?


coś im tam nie pykło przy ostatnich zakupach i chyba akcje tego typu póki co nie są załatwiane
Avatar użytkownika
Pawel M
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 379
Dołączył(a): Wt 21 lut, 2017 00:37
Lokalizacja: Zduńska Wola

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości