mini taiwan moss pomoc w uratowaniu.

To co krewetki lubią najbardziej

Moderator: =Fresz=

mini taiwan moss pomoc w uratowaniu.

Postprzez Toma93 » Cz 23 kwi, 2015 21:52

Witam.
We wtorek doszła do mnie przesyłka z roślinkami. Zakupiłem je na allegro od użytkownika plantagarden_pl. Mówię dlatego aby uważać na niego. Myślałem, że jeśli to sklep to będą bardzo dobrze utrzymane roślinki. Niestety się myliłem :/ Ku mojemu zdziwieniu po otwarciu przesyłki mini taiwan moss jest w stanie tragicznym. :/(fotki poniżej) zakupiłem też microzorium. Ono również było w nie najlepszym stanie, a mianowicie miało podgnite już korzenie. Mam nadzieje, że wypuści nowe.
klik
klik
Nie mam jeszcze go przyczepionego di niczego. W sobotę jadę do akwarystycznego aby coś kupić do niego. Mam tylko pytanie czy da się coś dodatkowego zrobić aby go wyratować? Podaję CO2 własnej roboty, podłoże Tropica Plant Growth.
Toma93
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt 31 mar, 2015 22:23
Lokalizacja: Pierwsza Stolica :)

Re: mini taiwan moss pomoc w uratowaniu.

Postprzez SUHY » Cz 23 kwi, 2015 22:01

Stan jest jaki jest , mimo to przy dobrych warunkach w akwarium wystartował by jak nowo narodzony :D . nawozy i co2 nic tu nie pomogą światło i stabilny zbiornik
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: mini taiwan moss pomoc w uratowaniu.

Postprzez Toma93 » Pt 24 kwi, 2015 06:59

W środę dopiero robiłem na nowo akwa. Oczywiście zlałem wodę ze starego aby był stabilny już zbiornik. światła mam niecałe 0.5W/l wychodzi jakoś 0.48 :)
Toma93
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt 31 mar, 2015 22:23
Lokalizacja: Pierwsza Stolica :)


Powrót do ROŚLINNOŚĆ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości