Podmiana wody w krewetkarium.

Moderator: =Fresz=

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez =Fresz= » Wt 15 lis, 2016 10:41

Taka prawda, krew zalewa heh

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez Krzysiek79 » Wt 15 lis, 2016 10:52

Deletor napisał(a):@=Fresz= no jak możesz. W tych czasach umiejętność czytania i myślenia odchodzi do lamusa. Teraz wchodzi się na forum pisze 'coś jest nie tak' i ludzie muszą szklane kule wyciągać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

No niestety. ile osób jest aktywnych? Niech będzie i 30. a pozostałe 3200 boi się odezwać.

W jakim celu powstało forum?
Krzysiek79
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): So 29 paź, 2016 08:59

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez =Fresz= » Wt 15 lis, 2016 11:31

Forum powstało jakieś 10 lat temu i miało na celu zebranie ludzi zainteresowanych hodowlą krewetek ozdobnych. Na początku było to błądzenie w obłokach, wiedza była znikoma lub zerowa. Hodowanie krewetek polegało na metodzie prób i błędów. Nie było podłoży aktywnych, nie było odpowiednich mineralizatorów, pokarmów itd. itp. Teraz już od jakiegoś czasu wiedza jest tak duża że powstały nawet poradniki ( Inqognito ) i nie problem ZNALEŹĆ czy tu na forum czy na Google odpowiedzi na nurtujące nas pytanie wystarczy tylko mieć CHĘCI. Włos się człowiekowi na głowie jeży. Nie bez powodu napisałem te wyrazy z dużych liter. Ja teraz zaczynając z morskim akwarium cieszyłem się kiedy odnajdowałem tematy jak prawidłowo wystartować taki zbiornik i co zrobić żeby było najlepiej. Nie zadawałem dziwnych pytań o PODSTAWY ,dzięki temu wystartowałem bezproblemowo akwarium w porównaniu z tymi osobami które nie miały zamiaru poczytać. Przecież forum to kompendium wiedzy, tu jest wszystko co chcemy wiedzieć. W szkole nie chętnie czytałem lektury i książki przedmiotowe ale wiedziałem że trzeba bo wynik końcowy będzie słaby. Dzisiaj będę nie skromny i napiszę że zostałem magistrem :-P

Postawię odważną tezę że dzisiaj forum to miejsce gdzie dzielimy się fotograficznymi sukcesami z mniejszych czy większych hodowli.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez Ent » Wt 15 lis, 2016 13:20

Tak jak =Fresz= napisał - czytać ze zrozumieniem - , osobiście jestem na tym forum od ponad dwóch lat a prawie nic nie pisałem bo tu naprawdę większość rzeczy można znaleźć, tylko trochę chęci potrzeba.
Pozdrawiam
Marcin
Avatar użytkownika
Ent
Potencjalny Maniak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt 24 sty, 2014 09:01
Lokalizacja: Otwock

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez Krzysiek79 » Wt 15 lis, 2016 18:39

=Fresz= przekonales mnie.
Ale jeśli zadales sobie trochę trudu by podlinkowac odpowiedni temat. Czyż nie lepiej było ten temat Po prostu ominąć. I w ten sposób zmusić zainteresowanego by trochę poszukal, jak nie na forum to przynajmniej na Google.
Krzysiek79
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 43
Dołączył(a): So 29 paź, 2016 08:59

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez Deletor » Wt 15 lis, 2016 18:48

Dam sobie rękę odciąć, że jak by tu nie dostał odpowiedzi to na 10 grupach na FB by te samo pytanie poleciało, o ile nie poleciało równolegle do forum.
Ja nie mogę zrozumieć fenomenu, wystawiam ryby na OLX na sprzedaż i dostaję prv typu: 'mam młode barwniaki, mają ok 1 cm jak długo muszą pływać z rodzicami'... Nie wpadł bym na pomysł aby pisać pytania nt hodowli na OLX.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Deletor
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 103
Dołączył(a): Wt 09 gru, 2014 21:53

Re: Podmiana wody w krewetkarium.

Postprzez =Fresz= » Wt 15 lis, 2016 19:51

Krzysiek79 napisał(a):=Fresz= przekonales mnie.
Ale jeśli zadales sobie trochę trudu by podlinkowac odpowiedni temat. Czyż nie lepiej było ten temat Po prostu ominąć. I w ten sposób zmusić zainteresowanego by trochę poszukal, jak nie na forum to przynajmniej na Google.

Jak widzisz można sobie zadać trochę trudu ;) myślę że w inny sposób nie nauczysz. Ja nie owijam w bawełnę i piszę jak jest.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do AKWARIUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości