[17l] świeży szlif po przerwie

Moderator: =Fresz=

Re: [17l] świeży szlif po przerwie

Postprzez spining133 » Wt 15 sty, 2013 21:08

Uwierz mi Rafał Kowalski wie co pisze , trochę cię jeszcze dobiję lawa może zmieniać parametry wody . Nikogo nie obrażając wiele osób pisze o sprawdzonych metodach hodowli cr-ek , o porażkach nikt . Ja nie jedną krewetkę posłałem do Abrahama .
spining133
 

Re: [17l] świeży szlif po przerwie

Postprzez Rafal.Kowalski » Śr 16 sty, 2013 10:21

Niepokojące jest traktowanie akwarystyki w kategoriach "plug and play". Wiele osób uważa, że na wszystko jest 1 prosty przepis, którego jeśli będą się trzymać, wszystko MUSI się udać i w swoich planach nie biorą pod uwagę przeróżnych procesów fiz-chem. To tak jak z nowoczesnym sprzętem, podłącz i użytkuj, prosto i krótko. Niestety tak to nie działa, natura rządzi się swoimi prawami, które uwidaczniają jeśli coś przeoczymy, pominiemy lub celowo chcemy iść na skróty.
Avatar użytkownika
Rafal.Kowalski
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 231
Dołączył(a): Pn 30 lis, 2009 14:42
Lokalizacja: Wielkpolska/ PTU

Re: [17l] świeży szlif po przerwie

Postprzez pmaverick » Pn 28 sty, 2013 14:27

No i byłoby na tyle chyba ;) A szkoda, 5 stron tematu i ani jednego zdjęcia ;) Jak tak czytałem od początku to z każdą stroną obawialem sie takiego zakończenia :) No cóż, mimo wszystko mam nadzieję, że jednak kolega nie odpuści.
P.S Mam Crystale SS i S na czarnym bazalcie za 2,5 zł za woreczek - jakiś noname. oczywiście to nie zasada ale u mnie wszystko ma się świetnie włącznie z brązowawym nalotem na niektórych ziarnkach bazaltu. Nie wiem czy to rdza czy nie, ale krewki leja na to totalnie i mają się bdb :) Żwirek zakupiony w Iquitos Warszawa Bielany.
Pozdrawiam!
Shrimp Set 30l Aquael, 2x 11W Decolight, pat mini 4W 400l/h, brak grzalki (stabilne 24 stopnie)

Obsada: 3x raczek orange, 4x Blue pearl, 10x Red Cherry.
Rośliny: Kabomba x1, Moczarka x2, mikrozorium x 4, dużo mchu...
pmaverick
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt 07 lut, 2012 11:41
Lokalizacja: Warszawa/Bemowo

Poprzednia strona

Powrót do AKWARIUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości