Posypki - ile gram na start?

Moderator: =Fresz=

Posypki - ile gram na start?

Postprzez under » Cz 12 lut, 2015 03:18

Chciałbym już w końcu odpalić 64l baniak dla hybryd i taiwanów i abym mógł to zrobić muszę zakupić jeszcze magiczne posypki.
Sam nie wiem czy aż tyle tego potrzebuję ale z tego co wyczytałem to absolutne minimum:
- AZOO CRYSTAL RED SHRIMP BIOPRO 100g - 49zł
- BENIBACHI Bee Max 30g - 59zł
- BENIBACHI Mironecton Powder 50g - 29zł
- SALTY SHRIMP Bee Shrimp Mineral GH+ 90g - 45zł
Wychodzi mi 196zł do utopienia w baniak. Na znanym portalu aukcyjnym znalazłem gościa u którego można kupić np 2gramy bee max. Nie wiem ile jednak czego potrzebuję na początek i już zaczynam się poddawać :/
under
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 63
Dołączył(a): N 16 lis, 2014 21:33

Re: Posypki - ile gram na start?

Postprzez =Fresz= » Cz 12 lut, 2015 09:30

Jeżeli ma te produkty i sprzedaje na gramy to też będzie wiedział ile potrzebujesz na taki zbiornik :-D
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Posypki - ile gram na start?

Postprzez Mosur » Cz 12 lut, 2015 10:51

Biopro kup całe i salty shrimp bo to bedziesz używał regularnie bee max kup 6 g a mironecton to ci nie powiem bo kupilem skałke. :mrgreen:
Mosur
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 374
Dołączył(a): N 28 gru, 2014 16:39
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Posypki - ile gram na start?

Postprzez tomek.b » Cz 12 lut, 2015 12:31

Mosur napisał(a):Biopro kup całe i salty shrimp bo to bedziesz używał regularnie bee max kup 6 g a mironecton to ci nie powiem bo kupilem skałke. :mrgreen:


Bee Max jest bardzo dobrym pokarmem a mironecton możne rownież dodawać co podmianę.
Krewetki to choroba postępująca, dobrze kupić coś na zapas.
Avatar użytkownika
tomek.b
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 898
Dołączył(a): So 05 lis, 2011 08:59
Lokalizacja: Gostynin

Re: Posypki - ile gram na start?

Postprzez under » Cz 12 lut, 2015 12:52

Jak ja Was lubię czyli wychodzi, że lepiej kupić wszystko :D bo jak choroba postępuje to może się urodzić kolejny baniak...
Coś jeszcze jest ważnego o czym zapomniałem? Chciałbym zamówić wszystko dzisiaj i w poniedziałek startować z baniakiem :) Jeszcze został mi temat pokarmów do zgłębienia i widzę, że też to nie będzie takie proste :/
under
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 63
Dołączył(a): N 16 lis, 2014 21:33


Powrót do CHEMIA WODY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości