dziwna, biała noga

Moderator: =Fresz=

Re: dziwna, biała noga

Postprzez gosieq » Pt 11 lip, 2014 06:49

Suchy62 napisał(a):Hej,

dziś i ja zauważyłem w swoim zbiorniku RC z białą nogą... Nie wiem czego to skutek, być może jakieś obrażenie, atak ryby czy coś. Ewidentnie wygodnie jej z tej okazji nie jest i ciekawe jestem co będzie z nią dalej.
Jakaś zmiana u Twojej krewetki gosieq?


Tak, kolega w końcu chyba sie tej nogi pozbył. Nie widuję w akwa nikogo z nogą "w gipsie", a zgonów też nie było (przegląd robię 2-3 x dziennie), więc zostaje wyjaśnienie, że albo sama odpadła, albo poszła precz wraz z wylinką :-) Ciekawa jestem, jak będzie u ciebie, bo noga u tej twojej babeczki jest mniej biała i nie robi wrażenia za dużej, jak to bylo u mojego. Mnie się zdaje,ale nie mogę tego być pewna, że z jakiejś przyczyny on jej nie gubił przez kilka wylinek, natomiast porastała ona kolejnymi warstwami pancerza, przez co grubiała, twardniała i bielała coraz bardziej, aż w końcu mogła odpaść. Niemniej nie wiem, czy taka obserwacja jest prawidłowa, oceniam to tylko na podstawie intensyfikacji wybielenia i wrażenia większego rozmiaru nogi.
pozdrawiam,
gosieq
45L netto - Red Cherry, Sakura, Amano, Red Nose, raczki CPO
viewtopic.php?f=5&t=6599
Avatar użytkownika
gosieq
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Śr 12 mar, 2014 10:02
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do CHOROBY KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości