Taiwan - co to jest

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Re: Taiwan - co to jest

Postprzez Dakota » N 12 paź, 2014 14:16

Rozumiem :-) Bardzo możliwe, że część odmian powstała w wyniku wyeksponowania genów recesywnych, część pewnie powstała w wyniku jakichś mutacji (wbrew pozorom nie jest o nie tak trudno przy silnym inbredzie).
viewtopic.php?f=5&t=7538 - 31,5l - hybrydy
Avatar użytkownika
Dakota
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1202
Dołączył(a): Cz 10 kwi, 2014 11:46

Re: Taiwan - co to jest

Postprzez Pethro » N 12 paź, 2014 14:38

tomek.b napisał(a):Człowiek, myśli i przekonuje sam siebie, że stworzył coś samemu. Myślę, że to natura tworzy to co chce i wyposażyła te krewetki w te geny. Dlatego człowiek nie powinien przypisywać sobie boskich zasług.
człowiek jest w tym wypadku tylko odkrywcą tego co natura stworzyła
co innego inżyniera genetyczna :lol: zamiast bawić się danio powinni zabrać się za krewetki jeszcze dodatkową kase by na tym zrobili :lol:
Pethro
 

Re: Taiwan - co to jest

Postprzez chwialek » N 12 paź, 2014 15:16

Pethro napisał(a):A nie prościej napisać że u wine red biel jest ciepła i wpada w odcień ecru a u pand od zimnej bieli do niebieskości i mamy shadow panda :-P

Ja miałem na myśli co zdążył napisać pethro także da się to prosto napisać. Czerwony taiwan miał u mnie biel wchodzące w krem, ecru, kość słoniową. Czarne formy mają biel lub niebieski przebijający przez biel. Czerwień ma inne nasycenie niż crystal i jakby większy połysk. Podobnie czarne efektem metalik niebieskawy. Pokrycie bieli idealne. Samica pandy z jajkami bywała bardziej niebieskawa niż ta sama w okresie bez jajek.
chwialek
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 304
Dołączył(a): N 24 sty, 2010 17:56

Poprzednia strona

Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości