Taiwan czy Hybryda?

Nie wiesz co pływa w akwarium lub jakiej klasy jest krewetka - napisz

Moderator: =Fresz=

Re: Taiwan czy Hybryda?

Postprzez Inc0gnit0 » Pt 25 mar, 2016 21:49

nie mozna ntwierdzic ze jakas krewetka jest PRL i jednoczesnie odmawiac jej prawa do nazwy . To jest bez sensu .
Puki tak je nazywasz jak nazywasz na własny wyłaczny użytek wszystko jest oki ale w dyskusji czy handlu badzmy w zgodzie ze stanem faktycznym i nazewnictwem ogólnie przyjetym żeby nie wprowadzac niepotrzebnego zamieszania i uniknac nieporozumień :)
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Taiwan czy Hybryda?

Postprzez Aweth » Cz 14 kwi, 2016 00:25

To ja może zadam pytanie bardziej zgodne z tematem aby nie otwierać nowego wątku. Po jakim czasie od wyklucia młodych jesteście w stanie odróżnić hybrydy/crystale od taiwanów?
Ostatnio pojawiły się u mnie pierwsze młode które są efektem noszenia jaj przez rzekomą hybrydę. Niestety rozmiar krewetek a także ich tendencja do chowania się w gęstym mchu uniemożliwiają mi jednoznaczne określenie ich koloru. Jestem jedynie w stanie rozróżnić czerwień i czerń, a także to, iż czerwień występuje w różnych stopniach intensywności. Niestety póki co nie zauważyłem żadnej bezpośredniej przesłanki, że dany osobnik ma fenotyp taiwana.
Aweth
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 68
Dołączył(a): N 14 lut, 2016 12:55
Lokalizacja: Katowice

Re: Taiwan czy Hybryda?

Postprzez Inc0gnit0 » Cz 14 kwi, 2016 04:54

to widac odrazu w przypadku czarnych taiwanów czerwone zwłaszcza wr trzeba poczekac kilka dni zeby mieć 100% pewnosci
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Poprzednia strona

Powrót do KLASYFIKACJA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości