WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Moderator: =Fresz=

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez =Fresz= » So 26 maja, 2018 06:37

Czyli tak zwane kolesiostwo [emoji14] wszystko możliwe heh

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez SUHY » So 26 maja, 2018 09:10

Mr.Kreweta napisał(a):Ja odniosłem wrażenie, może mylne... że przeciętny hodowca amator nawet z ładnymi krewetami się nie liczy, a jest mile widziany jako dodatek dla "właściwych" wystawców")

Nie wiem skąd taki pomysł .Mimo że wystawców z zagranicy bylo sporo i tak w wygranych znalazła sie polska hodowla .Zresztą wygrały naprawdę piękne krewetki .
Co więcej jestem bardzo zadowolony z możliwości porównania swoich krewet z resztą wystawców , i jestem miło zaskoczony . Co prawda sposób w jaki prowadzę swoje baniaki stwarza problem z wystawami ,( tj: nie buduję stad jedno "kolorowych i mam mało dorosłych krewetek jednej barwy ) ciężko jest mi uzbierać pięć sztuk w stu procentach identycznych i wymiarowych , ale i tak na te pięć sztuk trzy niczym nie odstawały od tych wystawionych przez znanych hodowców z europy .

Do tego moje mszaki zwróciły uwagę wystawców i trochę pochwał poleciało :-P , co też było miłe .Zresztą spodobały się na tyle że pojechały do kilku państw w europie .

ps: Najgorsze że opinie wymyślają ludzie którzy nawet tam nie byli , ale to standard w PL .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez QHU » So 26 maja, 2018 09:36

A powiedzcie proszę kim trzeba być i co trzeba zrobić żeby wystawić w takim konkursie krewety?
Avatar użytkownika
QHU
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 177
Dołączył(a): Wt 03 mar, 2015 21:03
Lokalizacja: Pruszków

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez Aga » So 26 maja, 2018 10:05

SUHY napisał(a):(...) ale i tak na te pięć sztuk trzy niczym nie odstawały od tych wystawionych przez znanych hodowców z europy .
Do tego moje mszaki zwróciły uwagę wystawców i trochę pochwał poleciało :-P , co też było miłe .Zresztą spodobały się na tyle że pojechały do kilku państw w europie .
ps: Najgorsze że opinie wymyślają ludzie którzy nawet tam nie byli , ale to standard w PL .


Możesz wrzucić fotkę tego co pokazywałeś ? Byłoby miło.
Zgadzam się z Tobą co do PS. Niestety typowe.
Aga
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 190
Dołączył(a): Śr 17 maja, 2017 16:54

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez SUHY » So 26 maja, 2018 12:39

QHU napisał(a):A powiedzcie proszę kim trzeba być i co trzeba zrobić żeby wystawić w takim konkursie krewety?

Wystarczy chcieć i zgłosić się do udziału .


Aga napisał(a):
SUHY napisał(a):Możesz wrzucić fotkę tego co pokazywałeś ? Byłoby miło.
Zgadzam się z Tobą co do PS. Niestety typowe.


Jedyne foto jakie posiadam .

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: WARSZAWSKIE DNI AKWARYSTYKI 2018 19-20 maja 2018 r.

Postprzez cinek1916 » N 27 maja, 2018 09:12

Po kolei :)

Piszę to okiem osoby, która trochę pomagała przy organizacji, wystawiała zbiorniki swoje w ramach forum wawarium.pl oraz dużo rozmawiała z organizatorem oraz uczestnikami.

SUHY napisał(a):Impreza urosła ,strach sie bać co będzie za rok z tego co kojarzę około 70 wystawców zawitało ,licząc że każdy miał co najmniej kilka zbiorników ( ja 6 sztuk) to było tego masa .


Z tego co pamiętam to 70 lub 75 wystawców i koło 150 zbiorników w tym koło 70 z samymi krewetkami.


SUHY napisał(a):Nie wiem czy to lenistwo czy brak odwagi :roll: konfrontacji .


W zeszłym roku wystawiłem swoje CR, mimo, że dostały dyskwalifikację to dowiedziałem się co z nimi jest nie tak i jak "je poprawić". Warto chociaż dla tego faktu spróbować.


Mr.Kreweta napisał(a):A są gdzieś jakieś informacje jakie i czyje krewety zostały wyróżnione? Coś nikt za wiele nie pisze...


Prawdopodobnie wyniki konkursów będą na akwarium.info.pl


SUHY napisał(a):Jeszcze moim zdaniem ogłoszenie wyników i wręczenie nagród powinno być na zakończeniu pierwszego dnia wystawy , wtedy następnego dnia byłby czas na oglądanie krewet .


Prawdopodobnie tak będzie w przyszłym roku.
Całą impreza z roku na rok robi się coraz większa i więcej rzeczy jest lepiej organizowanych.


Pawel M napisał(a):trochę późno podałeś termin imprezy
dla mnie np nie do ogarnięcia w 5 dni - może mógłbym wpaść ale......... wolne w pracy, ogarnięcie wyjazdu, jakiś nocleg...............

nie ma szans ogarnąć tego w takim czasie



Tak jak dalej napisał SUHY, impreza jest cykliczna i co roku odbywa się w okolicach 20 maja.

Do nas jako forum (jeszcze stare, inne niż to które reprezentowałem) kumak odzywał się w sprawie wystawy w październiku. Czemu tutaj nie było info nie wiem. Może polityka.

W każdym razie już wiadomo o terminie kolejnej imprezy, nie WDA tylko Polish International Aquarium Show, które je zastąpi:
http://akwarysta.eu/index.php/fotorepor ... kwarystyki" target="_blank

Kanał na FB:
https://www.facebook.com/events/1678499328906270/" target="_blank

Informacje o konkursach też będą się pojawiały dużo wcześniej.


SUHY napisał(a):Szkoda że Szopen nie dał znać na kanale .....


Wstawiał film o WDA ale na samym WDA chyba go nie było. Przynajmniej ja go nie spotkałem.


Mr.Kreweta napisał(a):Ja odniosłem wrażenie, może mylne... że przeciętny hodowca amator nawet z ładnymi krewetami się nie liczy, a jest mile widziany jako dodatek dla "właściwych" wystawców")



Plotka. Skąd sędziowie z Niemiec, Rosji, Francji mają wiedzieć, które krewetki należą do poważniejszego gracza a które do mniejszego?
Choć w moim odczuciu większy hodowca ma większe szanse bo ma więcej robali z których ma co wybrać i ogólnie ma większe pole do popisu.


QHU napisał(a):A powiedzcie proszę kim trzeba być i co trzeba zrobić żeby wystawić w takim konkursie krewety?



Po prostu zgłosić się wcześniej. Nie musisz być nikim szczególnym żeby się zgłosić.
cinek1916
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 364
Dołączył(a): Cz 16 sty, 2014 18:35
Lokalizacja: Stolica

Poprzednia strona

Powrót do KONKURSY I IMPREZY

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości