Szybki restart na jakim podłożu????

Grunt to podstawa :)

Moderator: =Fresz=

Re: Szybki restart na jakim podłożu????

Postprzez wilczek_ » Cz 07 mar, 2019 07:22

Dziękuje za linki mam już podłoże benibachi normal 3 kg woreczek i teraz czaje czy coś zajajczy czy nie jeżeli do połowy kwietnia nic nie zajajczy to robię reset. :-)
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Re: Szybki restart na jakim podłożu????

Postprzez Tasior » Cz 07 mar, 2019 07:38

U mnie PRL też jeszcze stoją. Ale samice robią się powoli okrągłe. Też stawiam na kwiecień :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tasior
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 893
Dołączył(a): Śr 31 mar, 2010 14:14
Lokalizacja: Knurów

Re: Szybki restart na jakim podłożu????

Postprzez wilczek_ » Pn 18 mar, 2019 00:07

Że względu na to że miałem pieć zgonów zrobiłem cztery dni temu restart robaki do wiadra i do roboty. Pod podłoże dałem sporo bakterii bee max benibachi potem warstwa podłoża i na to mirenokuton powder qualdrops i jeszcze jedna warstwa podłoża. Robaki od czwartku do dziś były w misce czyli cztery dni. Parametry to na chwilę obecna:
GH 6
Kh 0-1
Ph 6
Przewodność 300 microzimensow
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wodę dałem dojrzałą ta która spuścił em przed restartem.

Restart przebiegł poprawnie stara woda dojrzały filtr podłoże beni normal a pod nie dużo bee maxx i mirenokuton z umiarem nie za dużo. Krewetki wpuściłem po 3 dniach i wszystkie przeżyły, parametry ok czyli ph-5.5, gh-5, kh-0-1 przewodność 320 microzimensów.
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Re: Szybki restart na jakim podłożu????

Postprzez wilczek_ » Pn 22 lip, 2019 11:08

Wznawiam temat na benibachi ekspresowy restart udał się bez problemu sześć miesięcy temu na jakim podłożu można jeszcze zrobić szybki restart które podłoże jest ubogie w składniki mineralne i najlepiej się nada. Woda oczywiście będzie wlana dojrzała i dojrzały filtr???
wilczek_
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 285
Dołączył(a): Wt 05 mar, 2019 08:12

Poprzednia strona

Powrót do PODŁOŻE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron