test gh azoo /jbl

Moderator: =Fresz=

test gh azoo /jbl

Postprzez batman-ka » Wt 15 paź, 2013 11:15

Postanowiłam przetestować inny niż zazwyczaj test gh .Powód był jeden - gh jbl śmierdzi "biedronkami" i do tego cieknie,tzn krople leją się jak chcą ,ściekają do zakrętki i ciekną po butelce,zawsze mnie to denerwowało ,a że miałam okazję to przetestowałam azoo ,które na pierwszy rzut oka są bardzo dziwne,bo zawierają proszek i odbarwiają się na całkiem inny kolor niż pozostałe marki ;-)

Ale do rzeczy:
Obrazek

-test azoo zawiera 2 smukłe butelki i proszek
-w teście dodaje się do wody proszek ,następnie krople nr1,mieszamy,otrzymujemy wodę o kolorze czerwono-fioletowym ,następnie
zakrapiamy po jednej kropli do uzyskania wyniku ,lekko mieszając w celu zmieszania płynów
-jak dla mnie trochę roboty jest bo jak wiadomo dochodzi proszek ale plusem jest,że zaczynamy od czerwonej wody ,która zmienia się w niebieską od razu tzn jeżeli wynik jest np. gh5 to woda zmienia się w niebieską i trudno się pomylić

-minus: fiolka do której nalewa się wodę na nieszczelną pokrywkę ,nie jest nakręcana ,jak ktoś lubi potrząsać no to chlapie
-plus: buteleczki są smukłe a wylot do zakrapiania fachowy ,krople wychodzą z trudem i są jednakowe (jak w dobrych kroplach do oczu)
reszta się zasysa i butelka jest czysta jak nowa ,do tego nie ma zapachu ani koloru

W teście z kroplami azoo/jbl oba wykazały taki sam wynik więc można by to uznać za wiarygodny test
-krople jbl uważałam za dokładne ,ale tak jak mówię strasznie kapią ,w zakrętce jest zawsze pełno zielonego płynu,który śmierdzi :p
przez to szybko się kończą ,na moich nie ma daty ważności nie wiem dlaczego .

Oba preparaty lepiej używać przy świetle dziennym ,bo trudno ocenić prawidłowo kolor przy świetlówkach .

Zapomniałam dodać ,że miarka na pojemniku na wodę jest dokładna i tyle ile wchodzi do strzykawki odpowiada zaznaczonym punktom ,nie jak w testach sera,gdzie mam miarki ,które mają oznaczenia 5ml ale nie 5ml ze strzykawki :p
W testach jbl w ogóle nie ma miarki narysowanej no ale plus za pojemnik szklany ,który używam jako karmnik :-D
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Powrót do NOWOŚCI W ŚWIECIE KREWETKOWYM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron