AZOO-MAX BREED

Moderator: =Fresz=

AZOO-MAX BREED

Postprzez batman-ka » Wt 23 sie, 2011 15:18

Obrazek

Obrazek

Powiem tylko,że na ten pokarm krewetki rzuciły się jeszcze szybciej niż na MAX.

AZOO MAX BREED to specjalnie skomponowany pokarm stymulujący rozmnażanie i ilość jaj krewetek Crystal Red. Doskonale zbilansowane naturalne składniki, zarówno dla małych jak i dorosłych krewetek. Pokarm efektywnie pobudza rozwój gonad u krewetek, znacząco zwiększając ilość noszonych jaj. Bardzo bogaty w spirulinę, mączkę z krewetek, glony Kelp, lecytynę i dodatki, znacznie poprawia kolory i pobudza szybki wzrost. Specjalnie wykonany, stabilny pokarm, nie traci po podaniu do wody na jakości, nie mięknie szybko, nie rozpada się, nie brudzi wody. Specjalny kształt cienkich, długich listków pozwala na łamanie pokarmu na malutkie porcje, dopasowane dla małej ilości krewetek.

Jednoczesne stosowanie Azoo Max Breed i Azoo Max Growth gwarantuje Twoim krewetkom dostarczenie najwyższej jakości, pełnego spektrum składników odżywczych niezbędnych do wszystkich procesów życiowych, naturalnie i znacząco zwiększając kolory u małych i dorosłych krewetek.
Jednoczesne stosowanie Azoo Max Breed i Azoo Max Growth owocuje uzyskaniem pięknych, dużych, silnych, dobrze rozwiniętych krewetek, a tak trafnie dobrana dieta, podparta bazą witamin i minerałów, może owocować uzyskaniem lepszych genów następnych pokoleń.

Dostępny w sklepie akwarystyczny24.pl
http://www.akwarystyczny24.pl/azoo-bree ... -2487.html

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Cz 25 sie, 2011 14:49 przez batman-ka, łącznie edytowano 2 razy
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mr_Garden » So 10 wrz, 2011 23:54

Tak wcinają u mnie (rzucają się jak oparzone na ten pokarm) przepraszam za jakość zdjęć ale nie mogę dojść z balansem bieli (BP zrobiły się zielone :lol: ) pewnie wpływ na to ma słabe światło na regale, postaram się doświetlić dodatkowymi lampami zbiorniki i porobić fotki ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Mr_Garden
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 65
Dołączył(a): Wt 08 lut, 2011 22:44
Lokalizacja: Łódzkie

Postprzez Crystal » Wt 13 wrz, 2011 07:22

Witajcie.
Zamówię ten pokarm i sprawdzę bo po waszych zdjeciach domyślam się, że jest wart sprawdzenia.
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez aquahobby1 » Wt 13 wrz, 2011 10:28

Ja też od paru dni testuję pokarmy dla krewetek AZOO Max Growth, i Max Breed. Pierwszym plusem jest to, że są to pokarmy chętnie jedzone, krewetki zbiegają się do nich w bardzo krótkim czasie. Nawet przy pierwszym podaniu pokarmu tak było. A często jest tak, że krewetki muszą się przyzwyczaić do nowego pokarmu, i się w nim rozsmakować. Drugim plusem jest kształt pokarmu, wąskie paseczki, które łatwo łamać na mniejsze kawałki, tak że można dobrać ilość pokarmu, do ilości krewetek. Ale i tak siedzą na nim, do momentu aż nie zjedzą go całkowicie. No chyba że ktoś ma niewiele krewetek. Ale wtedy, i to jest trzeci plus, pokarm nie rozpada się, i nie wchodzi w podłoże, psując się. Resztę pozytywnych lub nie efektów, będę mógł stwierdzić po jakimś czasie podawania tego pokarmu. Na czas testowania przestałem podawać krewetkom inne pokarmy, wg producenta skład pokarmu zapewni im wszystko co potrzebują.
Wiedza jest osiągnięta dzięki ciężkiej pracy. Bądź pokorny, i słuchaj tych, którzy szli ścieżką przed Tobą.
aquahobby1
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 616
Dołączył(a): So 22 lis, 2008 23:44
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Ślimaczkowa » So 05 lis, 2011 21:55

Właśnie zamówiłam.Spodobała mi się forma pokarmu,takie paseczki wydają się być bardzo wygodne.Zobaczymy co krewety powiedzą,jak przyjdzie paczka :-P
Avatar użytkownika
Ślimaczkowa
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 176
Dołączył(a): Wt 17 lis, 2009 11:25
Lokalizacja: Wrocław

Max Breed

Postprzez paleta1 » Wt 15 lis, 2011 20:13

Witam ,zazdroszcze Wam że tak wcinają ten pokarm bo moje redki nie chcą go ruszać i pleśnieje.
paleta1
Potencjalny Maniak
 
Posty: 9
Dołączył(a): N 13 lis, 2011 20:50

Postprzez Szopen » Wt 15 lis, 2011 20:16

Może za dużo je karmisz. Zrób im głodówkę tak z 1-2 dni i wtedy podaj ten pokarm.

Myślę, że zaczną jeść.
**********************************************
Koniecznie zerknij pod ten link:
http://www.szopensshrimps.pl

Sklep z gadżetami akwarystycznymi:
http://www.szopensshrimps.cupsell.pl

**********************************************
Avatar użytkownika
Szopen
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1455
Dołączył(a): So 14 maja, 2011 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez paleta1 » Wt 15 lis, 2011 20:29

Też myśle o tym.
paleta1
Potencjalny Maniak
 
Posty: 9
Dołączył(a): N 13 lis, 2011 20:50

Postprzez batman-ka » N 20 lis, 2011 17:31

http://img51.imageshack.us/img51/1377/img0385mf.jpg

tutaj są nowe krewetki od Adriana,2 minuty w akwarium dorwały 2 orange siedzące na pokarmie azoo,stoją na nim ,żeby inne nie mogły do dostać :P
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ziulko » N 18 gru, 2011 14:08

Czy po dłuższym stosowaniu tego pokarmu możecie faktycznie stwierdzić że pokarm stymuluje do rozmnażania??
Avatar użytkownika
ziulko
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 102
Dołączył(a): Cz 12 sie, 2010 10:41
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Crystal » N 08 sty, 2012 06:59

ziulko nikt jeszcze nie stosuje tego pokarmu dłuższy czas. Ale może ktoś z "chemików biologów" powie co powinien zawierać pokarm, żeby stymulować rozmnażanie?
Avatar użytkownika
Crystal
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 300
Dołączył(a): N 27 cze, 2010 21:44

Postprzez SzymonPieta97 » N 08 sty, 2012 11:54

Również używam ten pokarm u siebie , jak na cenę jest wręcz wyśmienitym pokarmem , krewetki jedzą go chętnie również wybredne Crystale .
SzymonPieta97
Potencjalny Maniak
 
Posty: 19
Dołączył(a): N 09 sty, 2011 08:56
Lokalizacja: Poznań

Postprzez =Fresz= » N 08 sty, 2012 22:55

Również używam ten pokarm u siebie , jak na cenę jest wręcz wyśmienitym pokarmem , krewetki jedzą go chętnie również wybredne Crystale .


U mnie crystale jak i zatoczki :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: AZOO-MAX BREED

Postprzez fotowroc » Pt 28 gru, 2012 00:29

Może głupie pytanie, ale dlaczego to jest niby typowo pod CR a nie dla wszystkich krewetek?

Edit.: widzę, że odkopałem stareeeego kotleta :) Jak wrażenia po stosowaniu pokarmu?
fotowroc
Potencjalny Maniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2012 22:32

Re: AZOO-MAX BREED

Postprzez batman-ka » Pt 28 gru, 2012 00:34

U mnie jedzą wszystkie krewetki ,więc chyba nie ma większej różnicy ,założono na droższych pokarmach, że są dla droższych krewetek ale kto by się tym przejmował, redki radzą sobie bez takich pokarmów bo mają więcej minerałów w wodzie, crystal nie ma za bardzo skąd pobierać dodatków stąd może przeznaczenie typowo dla crystala ;-).Oczywiście każda krewetka będzie happy jak dostanie coś nowego
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do NOWOŚCI-POKARMY DLA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości