KORA KETAPANGU AQUAMAX

Moderator: =Fresz=

KORA KETAPANGU AQUAMAX

Postprzez batman-ka » Pt 04 lis, 2011 14:10

spodziewałam się czegokolwiek o nazwie selekcjonanowana kora ketapangu ,o wyglądzie ze zdjęcia ,a dostałam pudełeczko mniejsze niż mydło a w środku patyczki przypominające dąb :p ,21zł plus przesyłka to najgorzej wydane pieniądze biorąc pod uwagę ,że nawet nie wygląda jak ketapang,kawałeczki mają długość nie większą jak palec

nie tonie jak każda kora więc w teście pływa i rozmyślam,jakby ją tu przymocować


dla porównania inna firma krzak ,która produkuje taki produkt

Obrazek

tu kora przypomina ketapang,mogę sobie porównać bo moje drzewo domowe jest już spore

tak wygląda ketapang z ebaya,czyli prosto ze żródła

Obrazek

Obrazek

i ostatni z sieci (pierwszy lepszy) wszystkie przypominają ketang jaki mam w domu ,ten aquamax to musiałaby być kora ze starego drzewa ale średnica w środku odnosi się do młodych gałązek
jeżeli ktoś kupił coś takiego to chętnie poznam opinie
Ostatnio edytowano Pn 28 lis, 2011 13:33 przez batman-ka, łącznie edytowano 2 razy
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Razz » Pt 04 lis, 2011 22:30

Masakra :shock:

Napewno ja nie dokonam tam zakupu czegokolwiek...


Szkoda pisac cokolwiek na ten temat...
Avatar użytkownika
Razz
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 96
Dołączył(a): Wt 10 sie, 2010 21:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez batman-ka » So 05 lis, 2011 10:12

Jest plus bo po nocy jak stuknęłam w patyk to spadł na dno i się rozwinął na tyle,że krewetka się tam mieści ,ale jakoś krewetki nawet nie przyszły sprawdzić co to jest a liczyłam na to ,że będą tam wchodzić i objadać go od środka ,ale w tak dużym baniaku to chyba muszę wrzucić pół paczki ,żeby coś zadziałało.Myślałam ,że gałązki będą chociaż takie jak długopis ,to by miało jakiś sens
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez lelek113 » Cz 10 lis, 2011 20:38

A ja nie podzielę tojej opini. Zakupiłem tego kilka pudełek i mam troche inne zdanie. Tonie po jakiś 2-4 godzinach co jest logiczne bo każda kora na początku pływa. Stosuje to juz jakiś czas i nie potrafie powiedziec czy ma zbawienny wpływ ale poużywaj troche - niech zacznie się r0zkładać to zobaczysz co krewety z tym robią :mrgreen:
Dla mnie wyglada super - sprawdz w fotach moich akwa - i krewety jak najbardziej zadowolone jak skubią te rozkładające sie "frędzelki".

ps. ja znalazłem w środku moze ze 2-3 kawałki takie jak pokazujesz wiekszosc jest u mnie podobna do tedo co pokazuje na zdjeciach producent.
Ostatnio edytowano Cz 10 lis, 2011 20:43 przez lelek113, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lelek113
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 152
Dołączył(a): So 07 lut, 2009 00:37

Postprzez batman-ka » Pn 14 lis, 2011 15:14

Ja pokazałam całą zawartość opakowania,a mam tylko jedno ,nie mam ani jedej gałązki wzorcowej jak na opakowaniu i mój się nie chce rozłożyć na włókna jak piszesz ,wcisnęłam go pod korzeń i sobie tam pływa ,krewetki tego nie ruszają więc nadal wygląda jak kawałek kory dębowej lekko rozpłaszczonej
40x40x30 crystale
40x40x30 taiwany

konto allegro: _bestseller_
Avatar użytkownika
batman-ka
Administrator
 
Posty: 3352
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 20:44
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do NOWOŚCI-POKARMY DLA KREWETEK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości