powitanie^^

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

powitanie^^

Postprzez aniczka » Pn 13 lut, 2017 14:29

Witam,
jestem nowa :)
Od ponad pół roku zajmuję się, już tak bardziej na serio, hodowlą rybek - razem z moim narzeczonym. Niedawno do naszego mniejszego akwarium dodaliśmy krewetki. I postanowiliśmy, że będą sobie tam mieszkać. Problem jest taki, że ostatnio się przeprowadzaliśmy i wydaje mi się, że nieml wszystkie moje krewecie poumierały :(. Staraliśmy się przewieźć je szybko, wodę mieliśmy w 6l baniakach, szybko podłączyliśmy grzałkę. Ale ich niestety nie widać już.
Zastanawiamy się tylko, czy powodem mogła być sama przeprowadzka czy może też to, że w akwarium mamy 3 zbrojniki małe i 3 otoski, oraz 3 ślimaki ampularia i 2 ślimaki military. Był także piskorek, ale go przełożyłam do dużego akwarium bo pomyślałam, że może on je pozjadał :O. Aha, są też małe kiryski pandy, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że mogłyby zjeść krewetkę :(. Chyba, że podczas linienia...
Ciekawe jest to, że nie widać nigdzie ich szczątek. Także nie wiem, co się z nimi mogło stać :( Ktoś może wie?
Ania
aniczka
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 12 lut, 2017 17:49

Re: powitanie^^

Postprzez CryMore » Pn 13 lut, 2017 19:53

Nikt Cię nie raczył przywitać?? To ja witam Was z otwartymi ramionami.
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: powitanie^^

Postprzez =Fresz= » Pn 13 lut, 2017 20:08

To i ja przywitam ;) krewetki mogły fiknąć z powodu destabilizacji zbiornika ale i rybki mogły pomóc. Najlepsze rozwiązanie to akwarium z samymi krewetkami ale to przychodzi z czasem jak się bardziej człowiek nakręca na krewetki.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: powitanie^^

Postprzez aniczka » Pt 17 lut, 2017 16:14

Dzięki wielkie ;)
aniczka
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 12 lut, 2017 17:49


Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości