Witam

Jeżeli właśnie przybyłeś na forum i chcesz się zapoznać z forum i ekipą , zajrzyj.
Tu możesz się przedstawić i dodać swoje zdjęcie.

Moderator: =Fresz=

Witam

Postprzez Teneriso » N 07 lut, 2021 20:30

Dobry wieczór wszystkim, mam małe pytania odnośnie krewetek i mojego krewetkarium. A mianowicie zrobiłem je trzy tygodnie temu, po tygodniu zasadziłem roślinki. Kilka się nie przyjęło, więc je usunąłem. A trraz po trzech tygodniach zaklimatyzowałem krewetki. Jestem w tym świeży i nie wiem co mam począć. Jedna krewetka w ogóle gdzieś zniknęła, a druga od rana nie poruszyła się z miejsca. Ruszała odnóżami na początku, lecz teraz w ogóle nic nie robi. Czy to przez wylinkę czy trafi ja jakąś choroba. Inne tętnią życiem i zwiedzają sobie poszczególne elementy i roślinki.
Teneriso
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 07 lut, 2021 20:16

Re: Witam

Postprzez Teneriso » N 07 lut, 2021 21:04

Inne ważne informacje :
1. Akwarium set 40l. z grzałką, oświetleniem i filtrem asap 300
2. Rośliny, które mam zakupione :
https://allegro.pl/oferta/zestaw-rosliny-do-akwarium-14gat-nie-in-vitro-7345585166?snapshot=MjAyMS0wMS0yNFQxMzo0MjoyMi4yMDVaO2J1eWVyO2Y0YjM2MzE2MGExNWNjMTkxZjkzOWMwMDIzZDZkNzA4ODIyNGY4ZTMwNTBhODNkYThjODJlMjI3NTU4MDlmZmI%3D
3. Napowietrzacz aPump mini
4. 10 Baby sheale
5. Żwirek AQUA Decoris CZARNY 2 KG i dodatkowo czarna ziemia (przeznaczona dla krewetek, niestety nie mogę znaleźć jej nazwy)
6. Krewetki 9szt. red cherry i 4szt. czarne(otrzymałem w gratisie).
Teneriso
Potencjalny Maniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): N 07 lut, 2021 20:16

Re: Witam

Postprzez raiders » N 07 lut, 2021 21:46

Poczytaj jak założyć akwarium dla krewetek.
Ten asap to mixer dla krewetek,
A ta specjalna ziemia dla krewetek to pierwsze słyszę....
raiders
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 344
Dołączył(a): Pt 13 maja, 2016 15:55


Powrót do JESTEM TU NOWY . . .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości