[59l] Ryuboku [Tobik1]

Podwodne pola dzikiej roślinności i żarłocznych zjadaczy alg ;-)
Nasze domowe ogrody krewetkowe.

Moderator: =Fresz=

[59l] Ryuboku [Tobik1]

Postprzez Tobik » Pn 05 lis, 2007 20:43

Akwarium:
60x24x34 - 59l

filtracja:
filtr hydroponiczny napedzany brzeczykiem
aQuael fat-0

ogrzewanie:
poki co brak

Flora:
mech javajski
mech christmas moss
cos jak cabomba
pistia
glosia
zabience
cryptocoryny

fauna:
10 x kardynalek chinski
xx x red cherry
xx x babaulti
xx x swiderki
5 x ampularia

oswietlenie:
15w + 13w


no coz w momencie kiedy robilem te fotki akwarium bylo jeszcze swiezo po zmianie aranzu wiec troche woda nawet jeszcze metna jak tylko dorwe aparat zrobie kilka aktualnych fotek
i sorki za to jak fotki obrobione

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[img=http://img54.imageshack.us/img54/9600/52074994wl8.jpg]
Obrazek
--------------------------------------------------------------------------------

batman
Administrator

Podobają mi się te korzenie,wygląda jak demoniczny las ;-) a co masz jako tło bo faktycznie trudno dojrzeć przez mgłę?

--------------------------------------------------------------------------------

Adekm89
Administrator

Tobik przyjacielu:) masz akwa z prawdziwa dusza:)
podoba mi sie bardzo:)
tez chce taki:)
i widze ze oswietlenie jak w moim (wkrotce sie ukaze)
pozdrawiam i gratuluje:)

--------------------------------------------------------------------------------

Sonickx
Użytkownik

Super ogolnie to nie wyglada na 50 l tylko 100 xD
Pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------------

batman
Administrator

Wiecie,że nawet nie doczytałam,że to 50tka,myslałam,że takie jak moje,a za to moje wygląda jak 50tka hehe,jestem w ciężkim szoku,gratulacje efekt jest super

--------------------------------------------------------------------------------

Tobik1
Administrator

no wielkie dzieki za komenty niestety albo stety akwa zostanie niedlugo zlikwidowane bo jak niektorym widomo stawiam 500l 200x50x50 i niestety bede musial postawic je zamiast a nie oproch moich dotychczasowych zbiornikow

--------------------------------------------------------------------------------

polobis
Użytkownik


oj szkoooda...
bardzo mi się podoba, chcę zobaczyć tylko efekt końcowy tego baniaka, zanim go zmasakrujesz... Optycznie wygląda na dużo więcej niż 100... nie mówiąc o 59l którym nota bene jest.

--------------------------------------------------------------------------------

Tobik1
Administrator

no niestety plaza z przodu troche uceirpiala a to za sprawa swiderkow i kreweci bo mi nie dosc ze zasyfily to jeszcze ciagle nazucaja tam czarnego zwirku
i taki moje spostrzezenie ze problem zasyfionego zwirku swietnie rozwiazuja ciernioczki kuhla ktore mam w 200l i tam plaze sa czyste i do tego zbiornika tez bym je wprowadzil lecz coz czasu brak

--------------------------------------------------------------------------------

Tobik1
Administrator

akwarium zostalo zlikwidowane
Avatar użytkownika
Tobik
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 410
Dołączył(a): So 03 lis, 2007 21:11
Lokalizacja: Kcynia

Powrót do PREZENTUJEMY KREWETKARIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości