Rozbudowa hodowli

Podwodne pola dzikiej roślinności i żarłocznych zjadaczy alg ;-)
Nasze domowe ogrody krewetkowe.

Moderator: =Fresz=

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez Hotei » Pt 17 lut, 2017 12:58

Trzeba człowieka zmotywować, że nie tylko praca, że hobby - pasja potrzebna jest w życiu, bez tego jesteśmy nudni, szarzy i wrzuceni do jednego worka z resztą ludzkości ... a przecież, dzięki takim ludziom jak my powstają parki tematyczne, ogrody botaniczne ... czy też zaawansowane egzotyczne pojazdy silnikowe, zrywające z wszystkimi kanonami i łamiące wszelkie ramy :-D

Freszu, w rozmowie zapewniał mnie, że znosi już bańki z poddasza ... będzie nowy projekt ;-)
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez perwersja. » Pt 17 lut, 2017 13:24

=Fresz= napisał(a):Dzięki ale tam też ostatnie zdjęcia z odległych czasów ;-) chyba że ja nie potrafię szukać bo nie znam pejsbooka.


Z tego miesiąca, hodowla jakoś funkcjonuje drogi pejsie.
--> http://www.schangri.pl <-- no kici kici :3 taś taś
Avatar użytkownika
perwersja.
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 207
Dołączył(a): Pn 01 sie, 2016 18:28

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez =Fresz= » Pt 17 lut, 2017 13:30

Pejsiarko ale ja tam nie widzę zdjęć z hodowli tylko z targów. Czekam na zdjęcia od Michała z nowego projektu :-P
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez ReqImrik » Pt 17 lut, 2017 14:37

Zgadzam się z Freszem, trzeba poczekać na informacje i zdjęcie od właściciela. Póki co wszystko jest nieaktualne. Ale na starych zdjęciach wygląda zacnie.
ReqImrik
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pn 16 sty, 2017 09:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez Hotei » So 18 lut, 2017 01:00

ReqImrik napisał(a):Zgadzam się z Freszem, trzeba poczekać na informacje i zdjęcie od właściciela ...


Ale kumple z Was ... poczekamy. Ja go od 1,5 roku na sumpa namawiam, a Wy poczekamy ...
Zadzwonić można, porozmawiać, pochwalić jeśli trzeba będzie, zachęcić ( Fresz ? ), Michał to fajny gość ;-)
Po świecie krewetkowym sie włuczy, zawsze coś ciekawego przywiezie ze świata na forum.
Z tego co pamiętam, chwalił się że coś tam przytargał z krewet z Hanoweru ..

Ja osobiście ciesze się, że chociaż ma chęci aby jeszcze raz złożyć do kupy cały sprzęt i coś działać ... choć czasu brak bo praca.
Był czas że odwiedzałem go regularnie co trzy miesiące i zawsze coś ciekawego opowiedział. A to odnośnie nowości w Europie u sąsiadów, a to hodowli u Azjatów ..
Pokarmy fajne były, liście z Tantory po 45 zł za dużą paczkę ... gratisy, plakaty z targów itp.
Avatar użytkownika
Hotei
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr 25 lis, 2015 16:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez =Fresz= » So 18 lut, 2017 08:51

Ja Michałowi kibicuję bo znam go z czasów kiedy krewety zaczęły się pojawiać w Pl i istniało forum akwaria.pl, a to już historia o której nie wielu wie :P tydzień temu do mnie napisał na pw dlatego też tutaj poprosiłem o zdjęcia ;) a zrobił się hałas hehe

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Rozbudowa hodowli

Postprzez sugar185 » N 16 cze, 2019 19:27

co się stało z blogiem ?
sugar185
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz 07 cze, 2012 14:13
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do PREZENTUJEMY KREWETKARIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości