Projekt Farma Krewetek

Podwodne pola dzikiej roślinności i żarłocznych zjadaczy alg ;-)
Nasze domowe ogrody krewetkowe.

Moderator: =Fresz=

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Shrimp Farm » Śr 23 lis, 2016 11:28

Doszła kamerka, zamiast pracować kminię co by tu nakręcić. Jutro wybieram się na farmę trochę pokrkęcić więc mam nadzieję, że materiał się zbierze.

Teraz póki co home made food, bo eco i bio są najlepsze. Pieczone według receptury Babuni na malutkim temp. Ładnie pęcznieje i rozkłada się w akwarium. Film to fragmenty z ok. godzinnego nagrywania więc widać ogólnie jak się jedzonko zachowuje. Do tego karma pięknie tonie i nie trzeba w jakieś przyczepiania itp się bawić.

Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez SUHY » Śr 23 lis, 2016 14:31

Chyba przekarmiasz bo nie głodne :-P .
Rozlatujący się pokarm to nic dobrego , zwłaszcza gdy nie jest za chętnie podejmowany .Spore ilości odłożą się w różnych zakamarkach zbiornika .Krewetki nie będą go poszukiwały bo widać że nawet w kupie nie były zbytnio nim zainteresowane .Dobrze jest w sytuacji gdy nie jest zjadany na pniu żeby trzymał sie kupy umożliwi to wyjęcie naddatku .

ps: https://www.youtube.com/watch?v=nTzd_rhpTz4
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez odin » Śr 23 lis, 2016 14:44

a co jest w pokarmie?
Avatar użytkownika
odin
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 171
Dołączył(a): Wt 28 cze, 2016 13:35

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez CryMore » Śr 23 lis, 2016 22:35

Wypowiem się w temacie, bo jestem jeszcze w mega szoku. Około 17tej dostaję telefon od Shrimp Farm: Jesteś w domu? Tak. To za 4 godziny będę u Ciebie z krewetkami :shock:

I teraz najlepsze jest to, że z Wrocławia do mnie jest pół Polski. Pytam, komu by się chciało wieźć komuś 10 krewetek przez pół Polski?? Odpowiedź jest prosta!!! Tylko prawdziwy pasjonat i hobbysta może wpaść na taki pomysł.

Same krewetki? Rewelacja!!! Nadal w trakcie aklimatyzacji a post piszę na gorąco!!! Biel taka jakiej oczekiwałem, dostałem gratis jedną sztukę, pokarm DIY do wypróbowania oraz dostawę osobistą pod drzwi. Od Shrimp Farm bije aura pasji i dbałości o to do czego zmierza. Mega podejście do krewetek, klienta i satysfakcji!!! Jeszcze raz zadam pytanie kto przyjechałby z 10 krewetkami kilkaset kilometrów, żeby wpaść, wypić kawę i po 30 minutach wracać do domu?

Biznes dla mnie to relacja z klientem, pieniądze są "przy okazji". Takiego podejścia dzisiaj doświadczyłem i bardzo mi się to podoba!!! Z czystym sumieniem polecam SHRIMP FARM!!!!
CryMore
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 581
Dołączył(a): Pn 25 lip, 2016 22:09
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki / Warszawa

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Maslo20 » Śr 23 lis, 2016 23:44

No to faktycznie, aż nie prawdopodobne, a jednak są i tacy :-)
Avatar użytkownika
Maslo20
Początki Krewetkowej Mani
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn 07 lis, 2016 23:16

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez SUHY » Cz 24 lis, 2016 10:40

Shrimp Farm Lubisz nie tylko krewetki ale i podróże , czym jeździsz chyba wygodnie :-P .Rekordzista jechał do mnie 260 km .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Shrimp Farm » Cz 24 lis, 2016 18:10

odin napisał(a):a co jest w pokarmie?


Skład karmy:
- suszona pokrzywa
- suszony ketapang
- zmielone pancerze krewetek
- montmorillonit
- czosnek

CryMore napisał(a):Wypowiem się w temacie, bo jestem jeszcze w mega szoku. Około 17tej dostaję telefon od Shrimp Farm: Jesteś w domu? Tak. To za 4 godziny będę u Ciebie z krewetkami :shock:

I teraz najlepsze jest to, że z Wrocławia do mnie jest pół Polski. Pytam, komu by się chciało wieźć komuś 10 krewetek przez pół Polski?? Odpowiedź jest prosta!!! Tylko prawdziwy pasjonat i hobbysta może wpaść na taki pomysł.

Same krewetki? Rewelacja!!! Nadal w trakcie aklimatyzacji a post piszę na gorąco!!! Biel taka jakiej oczekiwałem, dostałem gratis jedną sztukę, pokarm DIY do wypróbowania oraz dostawę osobistą pod drzwi. Od Shrimp Farm bije aura pasji i dbałości o to do czego zmierza. Mega podejście do krewetek, klienta i satysfakcji!!! Jeszcze raz zadam pytanie kto przyjechałby z 10 krewetkami kilkaset kilometrów, żeby wpaść, wypić kawę i po 30 minutach wracać do domu?

Biznes dla mnie to relacja z klientem, pieniądze są "przy okazji". Takiego podejścia dzisiaj doświadczyłem i bardzo mi się to podoba!!! Z czystym sumieniem polecam SHRIMP FARM!!!!


Bardzo się cieszę z tego posta i jest mi bardzo miło go przeczytać. Cieszę się przede wszystkim, że krewetki się podobają. Miały być w tym tygodniu więc były, po przebojach ale jednak - jeszcze się uczę pewnych rzeczy :). No i wypada podziękować za bardzo miłe i ciepłe przyjęcie! Wpadłem na 5 min, zostałem dłużej na kawie i gdyby nie rozprawa dzisiaj to pewnie bym jeszcze posiedział. Pooglądałem robaczki i przygarnąłem 5 bardzo ładnych pandziochów. Mają się dobrze i śmigają już w moim mixie :). Tylko kotka bym jumnął. Gratuluję sukcesów nie tylko w krewetkach, ale i w kotkach :).

SUHY napisał(a):Shrimp Farm Lubisz nie tylko krewetki ale i podróże , czym jeździsz chyba wygodnie :-P .Rekordzista jechał do mnie 260 km .


Focus we francuskim diselu - wygodny i z ruchliwymi konikami :)
Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez SUHY » Cz 24 lis, 2016 18:58

Miałem kiedyś Diesla , to nie mój świat :shock: . Ale kwestia gustu jak i w krewetkach .Się będziesz kręcił to zapraszam :-P .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Mosur » Cz 24 lis, 2016 20:55

Do pokarmu dodajesz wody? bo jak tak to nie dodawaj tylko dodaj gotowanego groszku ładnie zbija i utrzymuje w kupie pokarm.
Mosur
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 374
Dołączył(a): N 28 gru, 2014 16:39
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Shrimp Farm » Cz 24 lis, 2016 21:56

SUHY napisał(a):Miałem kiedyś Diesla , to nie mój świat :shock: . Ale kwestia gustu jak i w krewetkach .Się będziesz kręcił to zapraszam :-P .


Skorzystam jak będę przejazdem, mam taki głupi pomysł na kanał farmy na YT - zrobić serie nagranych spotkań z hodowcami, gdzie będzie dyskusja dzielenie się doświadczeniem itp. Jak czas pozwoli i będą chętni to z czymś takim ruszę.

Mosur napisał(a):Do pokarmu dodajesz wody? bo jak tak to nie dodawaj tylko dodaj gotowanego groszku ładnie zbija i utrzymuje w kupie pokarm.


Po testuję. Bo była odrobina wody.
Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez SUHY » Cz 24 lis, 2016 22:17

Shrimp Farm napisał(a):
Skorzystam jak będę przejazdem, mam taki głupi pomysł na kanał farmy na YT - zrobić serie nagranych spotkań z hodowcami, gdzie będzie dyskusja dzielenie się doświadczeniem itp. Jak czas pozwoli i będą chętni to z czymś takim ruszę.


Ooo to raczej prędko byś nie wyszedł ,ale spoko jest gdzie przenocować :lol: .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Shrimp Farm » Pt 25 lis, 2016 23:30

Jadę jutro kręcić farmę - trochę komercyjnie bo robię pierwszy wyrzut na alledrogo.
Chcę też typowo pod kanał pokręcić, jakieś zainteresowania, czy ogólnie baniaczki pokazać?
Czekam mnie też wycieczka do Wiednia po trochę topowych maluszków, ale to w next week.
Ruszył FB Farmy :) : https://www.facebook.com/ShrimpF/
Shrimp Farm
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 209
Dołączył(a): Wt 02 sie, 2016 09:17

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez SUHY » Pt 25 lis, 2016 23:35

Kręć po swojemu , bądź sobą i pokaż to co uważasz za ważne i co chcesz pokazać .

ps: Obejrzyj " nasze" filmy to będziesz wiedział czego nie robić :-P .
Obrazek
Avatar użytkownika
SUHY
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2380
Dołączył(a): Pn 12 gru, 2011 21:29
Lokalizacja: Starachowice

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez arrowb » So 26 lis, 2016 20:31

Fajnie się ogłada Twoje filmy, szczególnie ten ostatni.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
arrowb
Krewetkowy Maniak
 
Posty: 41
Dołączył(a): N 29 sty, 2012 20:57

Re: Projekt Farma Krewetek

Postprzez Inc0gnit0 » N 27 lis, 2016 10:28

Projekt nabiera rozmachu na wielu płaszczyznach bardzo mi się podobają twoje pomysły medialne szczerze kibicuje :-)
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PREZENTUJEMY KREWETKARIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości