OCZLIKOWE OBLICZE

Zdjęcia biotopów i inne zdjęcia zbliżone do tematyki forum.

Moderator: =Fresz=

OCZLIKOWE OBLICZE

Postprzez pierre » N 07 kwi, 2013 19:06

Gdyby nasz wzrok był sprawniejszy, to podejrzewam, że chodowanie oczlików sprawiłoby nam równie wielką frajdę jak chodowanie krewetek. Pewnie skonstruuje chudziutkie akwarium w które nie będę pakował życia poza tym, które samo tam się pojawi. Czyli oczliki, nicienie, wypławki :P Na chwilę obecną mam piętnaście litrów z czymś takim :) zdaje sobie sprawę, zę niektóre zdjęcia bardziej wkurzają brakiem ostrości niż cieszą, ale dopatrzyć się w nim oczka jest frajdą niemałą :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A czegoś takiego też mam pełno i nie wiem co to jest.

Obrazek

Obrazek

No i więcej oczlika.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I nowe pokolenie oczlików się szykuje.

Obrazek

Żyją też sobie rozdętki i nie żałują sobie.

Obrazek
pierre
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr 16 sty, 2013 14:20

Re: OCZLIKOWE OBLICZE

Postprzez pierre » Pn 08 kwi, 2013 22:29

dzisiaj sfotografowałem oczliki w drugim zbiorniczku. Słowo daje, że nie wiem czym jest ta kropka na ich głowie, może nie włączyłem redukcji czerwonych oczu. A moze to takie oczlikowe terminatorki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pierre
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 333
Dołączył(a): Śr 16 sty, 2013 14:20

Re: OCZLIKOWE OBLICZE

Postprzez marrccin » Pn 08 kwi, 2013 22:50

pierre napisał(a):dzisiaj sfotografowałem oczliki w drugim zbiorniczku. Słowo daje, że nie wiem czym jest ta kropka na ich głowie, może nie włączyłem redukcji czerwonych oczu. A moze to takie oczlikowe terminatorki.
one maja cos takiego ;) juz jest pozno i nie mam sily szukac co to jest, ale tu to widac dokladnie :) viewtopic.php?f=28&t=4905
brak gg, skype marrccin83
Obrazek
Avatar użytkownika
marrccin
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn 18 sty, 2010 03:57
Lokalizacja: Gdańsk/Bristol


Powrót do INNE AKWARYSTYCZNE ZDJĘCIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości