Usuwanie postów.


Podziel się z nami swoimi pomysłami na rozwinięcie forum.

Moderator: =Fresz=

Usuwanie postów.

Postprzez georobert » N 14 paź, 2018 16:43

Z uwagi na fakt iż administrator nie odpowiedział na drugą moją wiadomość piszę tutaj.

Czy posty w dziale sprzedaż mogą wystawiać tylko niektóre osoby?
Bo 2-krotnie moje posty zostały usunięte bez podania przyczyny.

Na pierwszą moją wiadomość odpisał cytuje:
proszę przeczytać dokładnie regulamin działu sprzedam. Nie pamiętam powodu, ale jeżeli temat w tym dziale znknął to musiał być zamieszczony nie zgodnie z regulaminem. Nie ma układów, jest regulamin ;)

Co jest zawarte w regulaminie działu sprzedam?
A mianowicie punkt 4 - posty mogą dodawać osoby które są od dłuższego czasu zarejestrowane na forum lub podkreślam lub dodały 50 sensownych postów...
I moje pytanie brzmi czy rejestracja 10.01.2018 to znaczy, że dopiero co się zarejestrowałem???
I nie mogę wystawiać bo nie napisałem 50 postów tylko dla sztuki?

Coś tu jest nie w porządku.

Jeżeli post został usunięty to proszę podać powód w wiadomości prywatnej. Bo tak naprawdę to nic nie wiem i totalna zlewka. No chyba, że forum jest dla wybranych więc przepraszam.
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Inc0gnit0 » N 14 paź, 2018 18:07

Nie wiem czego nie rozumiesz czy tego że "posty mogą dodawać osoby od dłuższego czasu zarejestrowane na forum " czy tego że "maja 50 sensownych postów " ??? jak dla mnie wszystko jest jasne 7 postów to nie 50 ..matematyka poziom 1klasa szkoły podstawowej ;) ale czy prawidłowo napisałes post bo to jest najczestszy powód sKOSZarowania ogłoszenia
Takie forum ma zabezpieczenia przed handlarzami którzy przy ich braku zwyczajnie zrobili by sobie tablice ogłoszeń a my nie chcemy tu "anonasów" mieć
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Usuwanie postów.

Postprzez georobert » N 14 paź, 2018 18:43

Po pierwsze to nic nie zwalnia z czytania ze zrozumieniem i jest jak wół napisane 50 postów lub od dłuższego czasu rejestracja więc ktos tu nie rozumie regulaminu ale słowo lub nie znaczy to samo co "i".
A zabezpieczenie przed handlarzami jest oczywiście jak najbardziej ok.
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Mr.Kreweta » N 14 paź, 2018 19:11

Czyli nie wiadomo ile trwa tzw. dłuższy czas, a że czas jest pojęciem względnym, to ile osób tyle opinii")
Obrazek
Avatar użytkownika
Mr.Kreweta
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 1119
Dołączył(a): N 18 mar, 2018 09:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Usuwanie postów.

Postprzez georobert » N 14 paź, 2018 19:32

Właśnie o to mi chodzi, bo jeżeli czas to pojecie względne to zawsze będą jakieś niejasności.
A wystarczy również informacja na pw z jakiego powodu post jest usunięty.
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Inc0gnit0 » N 14 paź, 2018 21:47

Ponowie pytanie prawidłowo opisałeś post "handlowy" i czy w regulaminie znalazłeś zapis nakładający obowiązek na admina informowania indywidualnie autora o powodach usunięcia jego postu .... mistrzu czytania ze zrozumieniem regulaminu :P ????
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Usuwanie postów.

Postprzez georobert » Pn 15 paź, 2018 06:45

Od kiedy to ja jestem handlarzem?
I też możesz przeczytać regulamin bo akurat go dość dokładnie przeczytałem.
A odpowiedź admina to dla mnie żadna bo według mojej wiedzy po przeczytaniu regulaminu post spełniał wymagania.
Więc proszę nie zarzucaj mi, że nie umiem czytać.
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez sQun49 » Pn 15 paź, 2018 07:52

Inc0gnit0 napisał(a): ale czy prawidłowo napisałes post bo to jest najczestszy powód sKOSZarowania ogłoszenia


Zwróć na to uwagę co napisał Incognito.... Najczęstszą przyczyną usunięcia posta jest sam TYTUŁ :), a dokładniej brak lokalizacji.... Nie oczekuj od admina/moderatora, że będzie opowiadało po raz pięciotysięczny "dlaczego mnie?"....
Moje krewetkowo viewtopic.php?t=8331
Avatar użytkownika
sQun49
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr 29 paź, 2014 13:53
Lokalizacja: Szewce k/Kielc

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Inc0gnit0 » Pn 15 paź, 2018 08:00

Jeśli odpowiedz admina cie nie zadowala złóż zażalenie do Super Adminki :P Pytałem czy prawidłowo opisałeś swój post w dziale giełda już prościej nie potrafię . jeszcze troche i dobijesz tu do 50 postów pomagam ci w tym jak moge ;P
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Usuwanie postów.

Postprzez georobert » Pn 15 paź, 2018 08:20

Caridina Dennerele [Piotrków Tryb.]

Mi nie chodzi o jakieś dziwne wymysły tylko wystawiłem 2 razy i rzeczywiście pierwszym razem mogłem popełnić błąd więc ok. Ale drugim razem doczytałem co ma być w tytule.
Ostatnio edytowano Pn 15 paź, 2018 08:22 przez georobert, łącznie edytowano 1 raz
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez =Fresz= » Pn 15 paź, 2018 08:21

Na brak ilości wymaganych postów przymknął bym oko, oraz uznał bym ten Twój krótki staż na forum za wystarczający, ale tak jak już ktoś inny zauważył zabrakło czegoś innego :mrgreen: jak ze skargami to do Administratorki forum.

Czego dokładnie mogło zabraknąć to teraz Ci nie przytoczę. Jak widzę coś nie tak to usuwam. Popraw tak jak być powinno i ogłoszenie nie zginie. A przy okazji jak już o tych krewetkach mowa to fajnie by było na forum zobaczyć Twoją hodowlę z opisem.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Inc0gnit0 » Pn 15 paź, 2018 11:33

..ja bym Freszu dorzucił do regulaminu: 50 sensownych postów lub włąsny wątek z fotorelacja z hodowli w dziale nasze krewetkaria XD
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Re: Usuwanie postów.

Postprzez georobert » Pn 15 paź, 2018 11:46

A faktycznie, temat ze zdjęciami będzie wieczorem.
georobert
Rasowy Maniak Krewetkowy
 
Posty: 54
Dołączył(a): Śr 10 sty, 2018 20:39

Re: Usuwanie postów.

Postprzez =Fresz= » Pn 15 paź, 2018 15:04

Regulamin działu SPRZEDAM po zmianach. Jak się komuś nie podoba to sprzedawać można na innych portalach aukcyjnych/ogłoszeniowych.

1. Dział ten służy do zamieszczania ofert sprzedaży fauny, flory oraz wszystkiego co związane z akwarystyką.

2. Za przedmiot sprzedaży uważa się nadmiar hodowlany lub niepotrzebny używany sprzęt akwarystyczny

3. Osoby które rejestrują się tylko w celu "handlu" będą od razu usuwane, lub mniej rygorystycznie ich posty!

4. Prawo do wystawienia oferty mają osoby które są od dłuższego czasu zarejestrowane (minimum rok czasu) lub udzielają się na forum, minimum 50 sensownych postów ( "piękna krewetka" i w podobnej stylistyce słownej nie będą brane pod uwagę) - mile widziany jest własny wątek z fotorelacją z hodowli w dziale nasze krewetkaria.

5. Osoby które zajmują się sprzedażą "próbek" pokarmowych znanych producentów na większą skalę również uważane są za osoby zajmujące się handlem i będą stawiane w świetle łamanego regulaminu (posty będą kasowane).


6. Wszystkie tematy w tym dziale muszą być sformułowane w postaci jak w przykładzie:

[Poznań] Sprzedam neony
[Lublin] Sprzedam Taiwan Moss 5x5 cm

7. Wszystkie ogłoszenia nie posiadające w tytule obiektu transakcji i jego lokalizacji oraz niezgodne regulaminem będą natychmiast i bezwarunkowo kasowane! Miejscowość zamieszkania sprzedającego musi być podana w pierwszej kolejności oraz w kwadratowych nawiasach!

8. Oferty starsze niż 14 dni będą kasowane przez obsługę forum.

9. Jeżeli wpisane wcześniej ogłoszenie wisi w dziale, nie wpisujemy nowego, a podnosimy stary dopisując nowy post "Nadal aktualne" (z ew. aktualizacją ogłoszenia).

10. Jeśli ogłoszenie nie jest juz aktualne polecamy wyedytować pierwszy post i zmienić jego temat na nieaktualne. Można też wysłać wiadomość do któregokolwiek z moderatorów z prośbą o usunięcie wątku.
Avatar użytkownika
=Fresz=
Moderator
 
Posty: 7215
Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 21:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Usuwanie postów.

Postprzez Inc0gnit0 » Pn 15 paź, 2018 17:51

jak dla mnie gar i buczy ;)
Avatar użytkownika
Inc0gnit0
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 2523
Dołączył(a): Pn 07 sty, 2013 21:06
Lokalizacja: Epi C entrum Hiroshima

Następna strona

Powrót do UWAGI NA TEMAT FORUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości