Projekt Red Nose , rozmnazanie

Moderator: =Fresz=

Postprzez Kukol88 » Śr 03 cze, 2009 08:36

Gratuluję :->
126L:<Moje Akwarium>

Pozdrawiam
Patryk
Avatar użytkownika
Kukol88
Ciężkie Stadium Mani Krewetkowej
 
Posty: 206
Dołączył(a): Pn 30 mar, 2009 19:18
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez ddmochu » Śr 17 mar, 2010 20:08

Gratuluje "mamusi":) to naprawdę wielki sukces. Chciałbym coś powiedzieć a raczej zapytać, czy jak przeżyło "tylko" tyle nosków musi świadczyć o jakichś bledach? A kto wie jak to jest w naturze ile takich krewek przeżyje? Tak samo parametry wody tez na pewno gwałtownie się zmieniają ze słodkiej w słoną ,to chyba się nazywa naturalna selekcja jak przeżyje pare to tylko te najbardziej przystosowane. Oczywiście naturalnych warunków nie damy rady im zapewnić i może te 30 - 40 krewetek z jednego miotu to jest 110-120% normy.
ddmochu
Potencjalny Maniak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt 16 mar, 2010 04:07

Re: Projekt Red Nose , rozmnazanie

Postprzez Gizmo » Pt 28 gru, 2012 18:22

moje Red Noski i Atyopsis regularnie noszą jajeczka, mam pytanie... zauważyłem że z czasem jajeczka przybierają barwę mocno pomarańczową wręcz czerwonawą, czy to oznaka że jajeczka są obumarłe? czy dojrzałe do wylęgu? Zastanawiam się czy ma na to wpływ soli, gdyż w swoim zbiorniku mam wodę lekko-słonawą zasolenie 1,0025 ppm czyli 2 -2,5 łyżek stołowych soli do akwarystyki morskiej / 10L wody.
Gizmo
Potencjalny Maniak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt 28 gru, 2012 13:57

Poprzednia strona

Powrót do ROZMNAŻANIE KREWETEK W WODZIE MORSKIEJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości